10 pravidel, jak neztratit lásku I.

10 pravidel jak neztratit lásku I. A II.

Přišla jste tam a on tam prostě byl? Pan Božský? Pan Dokonalý? Bojovala jste a vybojovala první bitvu? Je Váš? Ačkoliv jste tomu nevěřila, tak si vás tento muž vzal domů a stal se středobodem vašeho bytí? Potom gratulujeme, ale víte, co máte dělat dál? Víte, jaké kroky podstoupit a jakých nebezpečí se vyvarovat, abyste jej neodradila a nepřipravila se o jeho lásku? Pokud si nejste jistá v kramflecích, zkuste využít několik našich typů a uvidíte, že neprohloupíte.

1. JEHO FANTAZIE JE ŽIVOTNĚ DŮLEŽITÁ

Ach ti muži. Tytam jsou ty doby, kdy chtěli mít srdce na dlani a hlavu na špalku. Každý muž je ve svém jádru lovec. Dobyvatel. To, co je pro něho snadné, ho nezajímá a neváží si toho. Naopak, musíte již od začátku dráždit jeho smysly svým zjevem i out-fitem. Budete-li mít na sobě vyzývavé oblečení,které bude odhalovat prsa, bříško i zadeček, nezaujmete ho. Vše uvidí a již nezbyde místo pro fantazii a snění. Musíte na to z druhého konce. Tílko bez výstřihu nebo dokonce roláček bez rukávů, který sice odhalí vaše paže, ale vše ostatní zůstane zahalené tajemství. A to je právě to, co je pro potrápení mužovy fantazie to pravé ořechové.

Neprozrazujte mu na první schůzce vše, zůstaňte zahalena mírou tajemna. To se mužům líbí. Detektivní hra. Buďte tajemná a ležérní. Netvařte se vyzývavě, jakmile zjistí, že vás lehce může mít, stanete se pro něho obyčejnou tuctovou holkou, kterou potká v každém baru. To vy přeci nechcete. Vy chcete být tou jedinou.

2. KRÁSKA, KTERÁ NENÍ K MÁNÍ

Detaily vašeho předešlého života nejsou na prvních schůzkách pravou volbou. Stále okolo sebe musíte udržovat jistou míru tajemna. Zkuste méně mluvit a více naslouchat. Pomůže vám to i k svádění očním kontaktem. Ten je velmi důležitý. Při konverzaci se mu dívejte do očí, ale ne příliš dlouho. Jakmile začnete mít pocit, že se červenáte, sklopte oči a až se zklidníte, hluboce se na něho podívejte, jako byste se mu dívala přímo do duše. Tomu prostě neodolá.

Jemně jej svádějte gesty, pohledy nebo účesem. Volný uzel, ze kterého se postupně uvolňují něžné pramínky vlasů, se kterými si můžete hrát, budou bouřit jeho smysly i jeho fantazii a on se bude stále více a více nořit do vašeho nitra, až jím bude naprosto opanován a bude již jen váš.

3. NEDOSAŽITELNÁ DOSAŽITELNOST

Ačkoliv je on lovcem, vy si stále musíte být jistá v kramflecích a být královnou situace. Nedávejte mu příliš najevo, že po něm maximálně jedete. Udržujte jej v šachu tím, že se k němu budete chovat jako k nejlepšímu příteli. Budete s ním rozmlouvat o obyčejných věcech, budete se s ním smát, flirtovat a bavit se. Všeho s mírou. Žádná vyznání lásky, žádné pubertální reakce. Prostě mu dejte najevo, že vy jste zralá žena, která ví, co dělá, a on je jen váš doprovod. Tím se pro něho stanete ještě záhadnější a neodolatelnou. Budete tímto chování burcovat celou jeho mužnost, budete jeho loveckým instinktům dávat podnět k zahájení lítého boje-neboje.

Co se týče plánování schůzek, nepřizpůsobujte se mu příliš. Nevykřikujte, že se s ním sejdete, kdykoliv se mu zachce, že kvůli němu zrušíte naprosto cokoliv. Napínejte ho. Zkuste mu například říci, že si právě nejste jistá, jaký máte program na další dny, ale že se doma podíváte a pokusíte se vymyslet nějakou alternativu. To samé platí i o reakci na sms a či telefony. S odpověďmi si zkuste dát načas – hodina, dvě. Telefony hned nezvedejte, ale nechte jej zvonit a zavolejte například potom zpátky s tím, že jste zrovna něco dělala a nemohla telefonovat nebo že jste jej prostě neslyšela. Tímhle vším jeho egu dáváte najevo, že jste svá a máte svůj život, který tomu jeho nehodláte zadarmo podřizovat.

4. POSLOUCHÁM A NASLOUCHÁM

Poslouchání je kamenem úrazu. My ženy jsme mnohem ukecanější a výmluvnější než muži, ale pokud toho jediného chceme opravdu zaujmout, je potřeba nasadit opačnou strategii. Neveďte nepřetržitý nudný monolog, teda, pokud se ho nechcete zbavit. Stojíte-li o pozvání na další schůzku, je potřeba, abyste toho o sobě řekla co nejméně. Nemusí vidět, že všechno víte, že jste takový roztomilý brouk Pytlík. Naopak. Měla byste ho nechat, aby mluvil převážně on, aby se odhalil. Čím více budete naslouchat, tím více se odhalí, ač to ani sám nepostřehne.

Muž je pomalejší, a proto mu musíte nechat více času a prostoru na to, aby o vás mohl přemýšlet, aby mohl odhalovat a odhadovat. Aby se mohl splést a mohl být překvapený z reality. Ale i přesto všechno se mu alespoň částečně odhalte. Dostanete-li se na téma, ve kterém se opravdu rozcházíte v názorech, řekněte mu to narovinu. Ocení to. Opravdu se toho nebojte. Jen ať ví, jaká opravdu jste a jaký klenot se ve vás skrývá. Je to to nejlepší, co můžete udělat. Důležité je také si na první schůzky vybírat ty správná témata. Rozhodně nedoporučujeme:

  • diety
  • nákupy
  • móda
  • rodina
  • bývalí partneři
  • problémy kamarádek
  • pomluvy
  • kritika jeho rodiny nebo přátel

5. JE ČAS ZTRÁCET ČAS

Nespěchejte. Budování vztahu není olympijskou disciplínou. Je to maraton. Chce svůj čas a tomu odpovídající tempo. Aby byl vztah opravdu trvalý, chce to vytrvalost. A uspějí opravdu jen ti nejvytrvalejší. Nic muži neorganizujte. Pozve-li vás k sobě domů, nikdy a za žádných okolností mu nekritizujte, neuklízejte, neorganizujte a hlavně se mu nesnažte vnutit svůj vlastní systém. A ať vás ani nenapadne po něm po první chtít vlastní šuplík nebo vlastní kartáček na zuby v jeho koupelně. Toje chyba. Máte kabelku a do té se vám vejde vše, co potřebujete na společné noci u něho. Hlavně nic neuspěchat.

Dobrou radu určitě spatříte i ve společné noci. První společná noc by se měla odehrát až po určité době, která je samozřejmě ve vaší režii. Dopadne-li to tedy tak, že se po několika schůzkách ocitnete nahá v jeho bytě a jeho vášnivém objetí, odolejte myšlence zůstat přes noc. Za žádnou cenu. Nechte si stále nálepku tajemna. Vymluvte se, že vás ráno čeká schůzka nebo jdete brzy do práce, a odejděte z jeho bytu. On tak bude mít příležitost přemýšlet, jaké by to bylo se vedle vás ráno probudit, a o to více si vás bude vážit. Opětovně zase rozpoutáte jeho fantazii.

Tak a prvních 5 rad máme za sebou. Čeká nás jich ještě 5 a my věříme, že nám zůstanete věrni a samozřejmě, že vám naše rady pomohou a vy je dokážete přenést do svého reálného života. Zužitkujete-li naše povídání v tvrdé každodenní realitě, každý muž vám padne k nohám. Vyzkoušejte a uvidíte. V příštím díle si povíme o přirozenosti, upřímnosti a základních pilířích vztahu. 

Fotografie publikována se svolením Ambro/freedigitalphoto.net

Autor: Lady Di

Jeden komentář

  1. Nechci nikomu brát iluze, ale nemyslím si, že hraním si na někoho jiného si udržím lásku vysněného muže. Stojí to za to? Chovat se jinak, než mi velí přirozenost, aby se zamiloval? A až mě to přestane bavit a začnu např. kritizovat jeho bordel apod. tak najednou o tu jeho lásku přijdu? Nebo snad sázíte na to, že bude tak šíleně zamilovaný, že už to konflikt vyvolávat nebude??? Nechápu, já si myslím, že od samého začátku člověk musí být přirozený a nepřetvařovat se, tím si spíš zadělává na budoucí problémy… já jsem šťastně vdaná 8 let, věřím, že je to na věky a nikdy jsem se tedy neponižovala tím, abych si hrála na někoho, kým nejsem, když se mi něco nelíbí, tak to řeknu…

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top