11 kroků, jak zapůsobit na muže

11 rad jak na muže

Žádná žena nechce být sama. Některé to mají jednoduché, chlapy dokáží sbalit jako na běžícím páse. Jiné jsou konzervativnější a bojují s tím, jak muže sbalit. Většinou to bývá především proto, že nevědí, jak na to, a tak jsme se rozhodli dát vám krátký návod.

1.Úsměv

Každého muže jako první okouzlí úsměv a proto je potřeba abychom se stále smály. Nejedná se o hurónský smích na celou místnost, ale obyčejný, upřímný úsměv. Proč se na svět mračit, když se můžete usmívat. Uvidíte, že když to vyzkoušíte i vy sami se budete cítit lépe.

2. Stylový vzhled

Žádného muže nikdy nezaujme šmudla. Je potřeba, abyste spoustu svého času věnovali svému zevnějšku. Není to sice všechno, záleží především na tom, co nosíte v sobě. Na druhou stranu, pokud muž v baru potká 2 dámy, jedna na sobě bude mít dobře padnoucí šaty a druhá vytahané ušmudlané tričko a děravé kalhoty, tak se samozřejmě bude věnovat spíše té „lépe oblečené“.

3. První dojem – půlka práce

Mnoho lidí dává na první dojem a tvrdí, že to je úplně všechno. Pokud totiž muže zaujmete na první pohled, máte skoro vyhráno. Musíte tedy být sebejistá a kráčet s hlavou stále zdviženou, nehrbit se a usmívat se. Potom máte šanci, že někoho zaujmete.

5. Kompliment

Určitě nikdy neuškodí kompliment. Nemusíte mu sice říkat, že má pěkný zadek, ale můžete mu pochválit spoustu jiných věcí. Poznámku o pěkném zadku si nechte mezi kamarádky a uvidíte, že neprohloupíte.

6. Předsudky vše komplikují

Jakmile si v hlavě řeknete, že podle vzhledu pro vás není dost dobrý, tak k němu tak budete i přistupovat. Pamatujte si, že u mužů platí, že to, co jim příroda nenadělila na zevnějšku, to vyšperkovala uvnitř. Jsou to ti nejlepší kluci. Upřímní, hodní a pro svou ženu by se rozkrájeli. A to právě proto, že jsou si vědomi, že vzhled není to, co mohou nabídnout. A nakrásně máte naprosto úžasnou možnost si ho předělat podle svých vlastních představ. A do toho se vyplatí jít, ne?

7. Vtipnost

Všichni muži mají rádi holky, dívky a ženy, které nezkazí žádnou legraci, jsou vtipné, umí se bavit a nesedí jako šedé myšky v rohu. Takže dámy, do mužské společnosti si připravte vtipné poznámky, vtipy a samozřejmě dobrou náladu.

8. Jednosměrná cesta

V případě, že jdete kamkoliv s mužem, je potřeba abyste se věnovali především jemu. Nikdy a za žádných okolností neflirtujte s ostatními muži. Můžete se bavit, to na vás muž ocení, když budete konverzovat i s jeho přáteli, ale nesmíte to přehánět.

9. Vůně jako identifikátor

Každý muž na ženě ocení parfém. Nesmí být extra výrazný. Měli byste používat především jemnou a příjemnou vůni, která v muži bude probouzet jeho skryté erotické fantazie. Vůně může být výrazná, ale nesmí být nepříjemná.

10.Nakloněná rovina

Když s mužem mluvíte, je důležitý oční kontakt a také se hodí se při rozhovoru k muži naklonit blíže nebo položit ruku na ruku. Věřte, že tímto gestem nikdy neprohloupíte.

11. Otázky jsou způsob, jak zjistit více

Při konverzací s muži a tahání z nich informací o nich je potřeba dávka důvtipu. Neberte „vyzvídání“ jako při policejním výslechu, ale muž může odpovědět pouze na otázku, na kterou zná odpověď. To znamená, že otázka „Co se ti líbí?“ je špatná, musíte se ptát: „Líbí se ti Kabáti?“ nebo „Máš rád Mexickou kuchyni?“

Jak dámy samy vidíte, není věda opanovat muže natolik, abyste se staly jeho pravou královnou, chce to jen šarm a pár vychytávek, které vám dopomohou k získání si jeho lásky a pozornosti. Tak vzhůru do víru tance.

Autor: Lady Di

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top