5 hororových nehod s penisem

muži a penis

Penis pro muže představuje celé jejich mužství. Vztah mužů k jejich penisu je pro ženy většinou těžko pochopitelný. Pro muže jejich penis představuje nejsilnější a zároveň nejslabší zbraň. Název penis je latinského původu a označuje „ocas“. Muži i ženy ho však pojmenovávají mnohem láskyplnějšími jmény. A tak není divu, že jeho ztráta je ztrátou, která se podepíše na psychice i osobnosti člověka. V dnešním článku vám přinášíme 5 hororových scénářů, které se pojí právě s tímto mužským nástrojem chlouby.

I mistr tesař se někdy utne

54-letý Stuart z Anglie se živil celý život jako truhlář. Ale jak sám název vypovídá i mistr tesař se někdy utne! Při výrobě nábytku zajel pilou i tam, kam zkrátka neměl. Šmik a bylo po penisu. Tento případ naštěstí skončil dobře a lékaři mu jeho chloubu přišili zpátky. Ne každý příběh však skončí takhle dobře.

I pes miluje párek v rohlíku

Tohle se zdá jako naprostý výmysl. Bohužel opak je pravdou. Tento vtipálek se rozhodl překvapit svou partnerku vypečenou snídaní a rozkrojil bagetu, vložil do ní penis a polil hořčicí. Jejich pes byl však rychlejší než lačná ústa partnerky a tak muž skončil s trvalým poraněním penisu. Díky bohu, že nevykrvácel.

Originální kytice

Zdá se, že někteří muži ve snaze být romantičtí, zacházejí až příliš daleko. Jednoho zamilovaného chlapíka napadlo, že by mohl svou milou překvapit květinou, kterou jí předá zastrčenou do trenek. Možná byl romantik, ale rozhodně ne botanik. Zvolil totiž kakostu – kytku se škrábavými chloupky a vlákny na povrchu. Ve finále musel vyhledat lékaře, který mu musel vlásek po vlásku pinzetou bolestivě zabodnuté chmýří z penisu i koulí odstranit.

Bože ona to dělá s jiným

V roce 2006 byl v Číně transplantován prvnímu muži na světě penis. 44-letý muž přišel o svou chloubu při ošklivé nehodě, a získal tak možnost přišít náhradní aparát od muže o mnoho let mladšího. Mohlo by se zdát, že to nakonec vyhrál. Jenže muž přišel s tím, že je pro něj i jeho ženu traumatizující pocit, že penis vlastně patří jinému muži.

Hokus pokus

New York patří mezi města, která nikdy nespí. V noci se tady dějí velmi zajímavé věci. Proto není divu, že jednoho 34letého týpka napadlo, že si píchne injekci s kokainem rovnou do penisu. Jak to dopadlo? Dostal otravu krve, gangrénu a lékaři mu kromě nohy a 9 prstů museli amputovat i penis.

Zdroj obrázku: anneofcarversville.com

Autor: Gábina

Gábina
Jmenuji se Gabriela Kortová, narozena jsem ve znamení lva. Mezi moje koníčky patří psaní, kreativní činnost, sport. Jsem partnerka, maminka, teta, dcera, sestra, kamarádka, a když to situace vyžaduje, tak herečka. Mám ráda veselé a upřímné lidi.

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top