Bydlení 21. století

BelariePark_II_01

Bydlení dnešní doby by mělo splňovat podmínky i nejnáročnějšího uživatele. Pravdou je, že mnoho život usnadňujících vymožeností známe již nějakou dobu. Ale zásadní vývoj přinesla až dnešní doba. Tím je především ovlivněn komfort bydlení. Nároky nejsou kladeny pouze na interiér, ale i exteriér. Všichni se chceme dobře cítit nejen doma, ale i v blízkém okolí.

…Snadná dostupnost

Každý si chce rovněž usnadnit život tím, že bude mít vše potřebné po ruce. A nebude muset dojíždět k lékaři či za nákupy do vzdálenějších míst. Klasickým panelákovým džunglím už dávno odzvonilo a upřednostňuje se i dostupnost zeleně, která má blahodárný vliv na psychickou pohodu člověka. Mimo jiné dokáže zachytit i spoustu prachu a dalších škodlivin. Nové byty Praha 5 přesně splňují požadavky bydlení 21. století. Mezi bydlením v bytě a bydlením v rodinném domě je značný rozdíl.

Člověk nezřídka zjistí, že má mnohem více volného času, který může věnovat různým aktivitám. Ani v zimě nemusíte sedět v houpacím křesle. Protože developer Sekyragroup, jenž je na realitním trhu aktivní 19 let a patří mezi přední developerské společnosti, rozvíjí nejvýznamnější projekty, nové městské části a rozhodně tak, aby se člověk bydlící podle standardů dnešní doby nemusel doma nudit. V blízkosti bydliště najdete jak obchodní centra, lékaře, dostupnost MHD, zeleň, sportovní centra a mnoho dalšího.sekyra

…Klid a pohodlí

Pokud však chcete vstávat s výhledem na park, věnovat se golfu a bydlet v nízkoenergetickém domě, mrkněte na stavební parcely Praha 9. V nabídce naleznete mnoho atraktivně umístěných pozemků, pro výstavbu rodinných domů. Nechybí ani domy na klíč, takže vám odpadnou veškeré starosti. Vy už se pak jen přestěhujete. Bydlení 21. století se tedy nese v duchu pohodlí, příjemného prostředí, snadnou dostupností a nechybí patřičný luxus. Vhodné je pro všechny věkové kategorie, jak pro mladé rodiny, tak seniory, kteří touží po klidu a pohodlí.

Obrázek: sekyragroup.cz

Autor: Gábina

Gábina
Jmenuji se Gabriela Kortová, narozena jsem ve znamení lva. Mezi moje koníčky patří psaní, kreativní činnost, sport. Jsem partnerka, maminka, teta, dcera, sestra, kamarádka, a když to situace vyžaduje, tak herečka. Mám ráda veselé a upřímné lidi.

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top