Bydlení v Praze nemusí být jen sen

bydlení-v-Praze-300x200

Praha je město s bohatou a krásnou historií. Jestli se někde snoubí nejnovější moderní stavby, kde nechybí luxus i relaxace v podobě zeleně a zároveň stopy našich předků – je to právě Praha. Kousek vedle sebe, zde existují moderní obchody i restaurace s historickými uličkami a roztomilými kavárničkami. A přesto spolu dokážou vedle sebe pobývat, aniž by to bilo do očí a působilo sebemenší problém. Zkrátka Praha je „zlatá loď“.

Bydlení v Praze sebou přináší mnoho možností, které v menších městech nenajdete. V minulosti lidé utíkali z vesnic a malých měst do Prahy a historie, jako by se znovu opakovala. Mimo velkého množství škol, větší pracovní příležitosti a osobního rozvoje sebou přináší developerské projekty v Praze originální bydlení v podobě nové architektury a špičkového provedení staveb. Projekty jsou navrženy tak, aby zapadaly do konceptu lokality a nijak nenarušily její dosavadní podobu. Rozhodně se zde nesetkáte s komunistickým vzorem stavění, který připomínal šedou „panelákovou džungli“.

Přibývá zeleně a prostranství určená dětem

Bydlení v PrazePozvolna ubývalo zeleně a z dětských hřišť se postupně staly parkoviště. Dnes naopak byty na Praze 5 jsou vysoce moderní, bezpečné a poskytují patřičný komfort. Parkovat můžete buď venku na vyhrazených místech, nebo v garážích. S nově vyrostlými domy, které rozhodně nepůsobí šedivým dojmem, ale naopak pobaví svou veselostí, vznikla i nová dětská hřiště s vodními prvky. Nepopíratelným bonusem je i výhodná dostupnost MHD a metra. Bydlení uvítají jak bezdětní tak rodiny s dětmi.

Relaxace i nákupy podle nálady

Pokud však toužíte po větším soukromí, můžete se zaměřit na prodej rodinných domů. Nákupy v moderních obchodních centrech se dřívfinep pravděpodobně neslučovaly s relaxací. Dnes je tomu jinak. Bydlet můžete v krásném domečku obklopeném zelení a užívat si procházky se svým čtyřnohým kamarádem a přitom klidně během chvíle i zavítat do moderní čtvrti. O tom, že Praha je lákadlem svědčí i fakt, že se tam s velkou oblibou stěhují i cizinci – slavné osobnosti. O jednom z nich se můžete dočíst v našem starším článku.  Proto se nezřídka může stát, že při nákupech na některého z nich natrefíte.

Autor: Gábina

Gábina
Jmenuji se Gabriela Kortová, narozena jsem ve znamení lva. Mezi moje koníčky patří psaní, kreativní činnost, sport. Jsem partnerka, maminka, teta, dcera, sestra, kamarádka, a když to situace vyžaduje, tak herečka. Mám ráda veselé a upřímné lidi.

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top