Celebrity, které se seznámily při natáčení. Vyšlo jim to?

Fotografie publikována se svolením photostock / FreeDigitalPhotos.net

Vztahy obecně jsou velmi složité. Každý z nás si chce uchránit své soukromí. Ovšem pro nás je to poměrně jednoduchá věc, nejsme často na očích všech lidí okolo. O něco více jsou pak složité vztahy celebrit a známých lidí. Mají výhodu, a to v tom, že se neustále potkávají s novými a novými lidmi, ale všudypřítomní paparazzi jim nedají ani chvíli pokoj, pronásledují je na každém kroku v očekávání, že objeví něco, co budou moci vyfotit a ukázat veřejnosti. Kterým celebritám vztahy vyšly a kterým celebritám naopak ne?

Celebrity, kterým vztahy zatím vycházejí

Brad Pitt a Angelina Jolie
Roku 2005 se zcela nečekaně Brad zamiloval do Angeliny. Nezabránila mu v tom ani jeho zákonná manželka Jennifer Aniston, se kterou se rozvedl. Zdá se, že Bradovi a Angelině to zatím klape. Společně mají jak biologické, tak i adoptované děti a vypadají jako spokojená a šťastná rodinka.

David Beckham a Victoria Beckham
Fotbalista a bývalá členka Spice Girls a nynější módní návrhářka vypadají jako velmi šťastní a spokojení manželé. Mají tři kluky a jednu vytouženou holčičku, společně působí vždy velmi spokojeně a mohou se směle zařadit do hollywoodských stálic v manželství.

Alexis Denisof a Alyson Hannigan
Pokud vám jméno Alyson nic neřekne, vybavíte si jí jako Lily ze seriálu Jak jsem poznal Vaši matku. Účinkovala rovněž v seriálu Buffy, přemožitelka upírů, který ji vynesl seznámení s jejím manželem Alexisem. S ním má Alyson dvě děti a vypadá to, že jsou velmi spokojený a stabilní pár.

Jared Padalecki a Genevieve Padalecki
Jared je známý jako Dean ze seriálu Gilmorova děvčata. Hrál také ve filmu Dům voskových figurín, Pátek třináctého a podobně. Jared se s Genevieve seznámil při natáčení seriálu Lovci duchů. V roce 2010 jim zazněly svatební zvony a pořád vypadají šťastně. Společně mají syna.

Celebrity, kterým vztah bohužel nevyšel

Ian Somerhalder a Nina Dobrev
Ian a Nina se seznámili při natáčení seriálu The Vampire Diaries (Upíří deníky). Jejich láska měla dlouhého trvání, celé tři roky spolu tvořili stabilní pár a mnozí fanoušci je doslova zbožňovali. Loni ale celý svět obletěla zpráva, že se tento pár rozešel. Jako důvod rozchodu uvedli, že každý chce v životě něco jiného.

Zac Efron a Vanessa Hudgens
Herci z trilogie Muzikál ze střední spolu tvořili pár čtyři roky. Pár se však rozešel a nyní je Vanessa šťastná s někým jiným. Možný důvod rozchodu může být také Zacova závislost na drogách, ze které se snaží léčit.

Robert Pattinson a Kristen Stewart
Tato herecká dvojice se seznámila na natáčení ságy Twilight. Vypadalo to, že tito dva spolu zůstanou snad navždy, pořizovali si společný dům, chtěli spolu žít. Kristen však vše zkazila a při natáčení filmu Sněhurka a lovec Roberta podvedla s režisérem. Pak jejich vztah připomínal mexickou telenovelu. Střídavě se rozcházeli a scházeli a zase rozcházeli. Nyní spolu podle informací nejsou.

Paul Wesley a Torrey DeVitto
Torrey a Paul se potkali v roce 2007 na natáčení. Zamilovali se a jejich láska byla dokonce zpečetěna svatbou, a to v roce 2011. Vše se zdálo být idylické, působili velmi zamilovaně. Nicméně v roce 2013 oznámili rozchod a dokonce už požádali o rozvod, takže ani jejich láska neskončila happyendem.

Fotografie publikována se svolením photostock / FreeDigitalPhotos.net

Autor: Zuzana

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top