Chalupu na horách si rezervujte včas

Chalupu na horách si rezervujte včas

Krásný čas, který barevně odívá krajinu do podzimního hávu, si můžete užít i vy se svou rodinkou. Toužíte li po odpočinku, nezaměnitelné vůni přírody, postelí s nebesy a vířivé vaně pak neváhejte včas věnovat pozornost pronájmům horských chat. Pronájem chalupy na horách sebou nese řadu výhod.

Jednou z nich je, že můžete vycestovat pokaždé do jiných míst a nemusíte se vracet stále na jedno místo. I když pokud se nám někde velmi líbí, rádi se tam vracíme. Takže tuhle volbu necháme čistě na vás. Další výhodou je, že vyrazíte kdykoliv se vám to bude hodit. Díky pronájmu chaty vám také odpadne nutnost spojená s vlastnictvím chaty, a tím jsou údržbové práce, poplatky, shánění topného materiálu a další. Když už je řeč o klidu a relaxaci, bylo by vhodné vybrat takové místo, které je krásné a přitom turisticky nezatížené. Jedno takové jsme pro vás vybrali.

Chalupa v Lužických horách

Pobyt v roubené chatě obklopené překrásnou přírodou bude ten pravý balzám pro duševní i fyzický odpočinek. Bydlíte-li v ruchu velkoměsta či pracujete v továrně plné lidí, určitě uvítáte klid a pohodu. V případě, že by počasí nebylo zrovna příliš přívětivé, nemusíte volný čas trávit zavření v pokoji s knížkou v ruce. I když to je také příjemná představa, protože místní knihovna obsahuje knihy všech žánrů. Uvnitř chaty na vás také čekají iLužické hory šipky, kulečník a podlahové šachy. Ubytování Lužické hory nabízí vše potřebné k dokonalému odpočinku a zábavě s rodinkou.

Podzimní radovánky a kouzlo starých časů

Menší pohraniční pohoří je vymezeno městy Česká Kamenice, Nový bor a Liberec. Do 13. století bylo zde území nepropustných pohraničních hvozdů, ale dnes zde najdete kulturní krajinu tvořenou v průběhu staletí člověkem. Na některých místech se zachovala malebná lužická architektura, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít. Jestliže patříte k milovníkům přírody, které mají nezaměnitelnou atmosféru dávných časů, pak bude dovolená v Lužických horách pro vás to pravé ořechové. Neváhejte si proto včas zarezervovat místo a prožít zde skutečně kouzelné okamžiky.

Autor: Gábina

Gábina
Jmenuji se Gabriela Kortová, narozena jsem ve znamení lva. Mezi moje koníčky patří psaní, kreativní činnost, sport. Jsem partnerka, maminka, teta, dcera, sestra, kamarádka, a když to situace vyžaduje, tak herečka. Mám ráda veselé a upřímné lidi.

Comments are closed.

Scroll To Top