Chcete mít mladší vzhled? Máme pro vás tipy, jak jej získat!

Fotografie publikována se svolením sattva / FreeDigitalPhotos.net

Snad každá žena touží pozastavit proces stárnutí. Objevují se první vrásky, které se snažíme zakrýt, popřípadě se jich chceme zbavit. Ženy nechtějí stárnout a stále by rády vypadaly velmi dobře a hlavně mladší, než ve skutečnosti jsou. Je příjemné, když vám někdo hádá o pět až deset let méně, než vám ve skutečnosti je. K někomu je příroda štědrá a dopřává stále krásnou, pružnou pokožku, která na sobě nemá po vráskách ani stopu. Někomu ale nepřeje a vypadá starší, než ve skutečnosti je. Máte dvě možnosti, jak si zajistit mladí. Buďto půjdete k plastickému chirurgovi, kde podstoupíte zákrok, nebo si pomůžete jednoduchými triky. V tomto článku přinášíme triky, které vám zajistí mladší vzhled, a celkově pak budete vypadat mladší. Pak už vám všichni budou hádat méně, než vám ve skutečnosti je.

Naličte kruhy pod očima

Mnoho žen dělá tu chybu, že si rozetře make-up i pod oči. Tmavý make-up má za následek to, že se kruhy pod očima a drobné vrásky pod očima více zvýrazní a vypadají pak ještě větší, než ve skutečnosti jsou. Pod oči si naneste korektor, ten pomáhá překrýt tmavé stíny pod očima a drobné vrásky. Dejte pod oči jemnou vrstvu a jemně rozetřete. Tón korektoru by měl být o něco světlejší, než váš odstín make-upu.

Řasenka nesmí chybět!

Nenalíčené řasy spíše zavírají oči. Řasenka vám oči otevře, rozjasní a orámuje. Tím, že si řasy pečlivě namalujete, dodáte celému obličeji mladistvější vzhled. Ženy, které nerady používají make-up, by rozhodně měli vlastnit minimálně řasenku, která oči zvýrazní a otevře. I tak pak vypadáte přirozeně.

Vyhněte se tmavým rtěnkám a leskům

Tmavé tóny mají efekt, že vaše rty vypadají opticky užší. Pak můžete vypadat starší právě díky úzkému rtu a tmavé a mnohdy i syté barvě. Místo toho raději využijte lesky, které jsou bezbarvé, meruňkové barvy, světle růžové, nebo jen velmi lehce červené. Rty pak působí svěže a plně.

Zkraťte vlasy

Obecně platí, že mikádo vlasy nejen oživuje, ale také vás omladí a vy vypadáte mladší. K tomu zvolte i ofinu, která má skvělou krycí funkci. Zakryje vám všechny nedostatky a také všechny vrásky, které jsou na čele, tudíž nemusíte mít obavy z toho, že je všichni uvidí.

Vyberte správnou, mladistvější vůni

Možná vás to, podobně jako mě, překvapí, ale i vůně vás může omladit a dodat vám tak lepší pocit. Americké průzkumy ukázaly, že vůně, které obsahují růžový grapefruit, dokáží člověka omladit, a to dokonce až o pět let. Proto je určitě dobré poohlédnout se po parfémech, které v sobě mají složku růžového grapefruitu.

Růž

Samotný make-up nestačí, pro mladistvý vzhled je dobré, abyste na tváře nanesly růž. Mnoho žen řeší to, že neví, kam přesně růž nanést, jak ji nanést, jestli to není přehnané a podobně. Já osobně používám fígl, který mi poradila moje kamarádka kosmetička. Před zrcadlem se usměji, tak vyniká část pod lícními kostmi a nanáším velkým, kulatým štětcem růž. Ideální je barva růžového dřeva, ta údajně sluší téměř každému typu žen.

Pozor na matující pudr

Matující pudr je určitě dobrý a to především v tom, že vám pomůže, abyste se příliš neleskla. Jenže má i jednu nevýhodu, a to tu, že se rád zachytává ve vráskách, a tím pádem je více a více zvýrazní a nakonec pak vaše vrásky vypadají větší, než ve skutečnosti jsou. Na části tváře tak můžete použít rozjasňovače, které se lehounce lesknou. Nanášejte je štětcem a nebojte se je nanést i na dekolt.

Jemné vlasy

I vlasy stárnou. Pokud máte jemné vlasy, budou postupně ještě jemnější. Používejte proto produkty, které jsou určené pro jemné vlasy. S péčí o vlasy to nepřehánějte, mnoho produktů vlasům spíše škodí a zatěžuje je. Postačí šampon a balzám.

Oblečení

I oblečení vám může do určité míry pomoci v boji se stárnutím. Vyhněte se tmavým tónům, to vás celkově udělá starší. Jarní, pastelové barvy vypadají svěže a přitom uberou pár let. I kostýmek se dá doplnit o světlou halenku, top nebo šálu.

Fotografie publikována se svolením sattva / FreeDigitalPhotos.net

Autor: Zuzana

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top