Co muži na ženách nechápou? Máme seznam!

Fotografie publikována se svolením photostock / FreeDigitalPhotos.net

Muži jsou z Marsu a ženy jsou zase z Venuše. I tak by se to dalo říci. Jsme úplně jiní, máme jiné zájmy, jiné koníčky, baví nás jiné věci. Navíc tak i jinak přemýšlíme a řešíme věci jinak. Dnešní doba pokročila a mnohé ženy zvládnou stejnou práci jako muž a dělají mnoho věcí jako muž. Podobně tak i muži dělají mnoho věcí, které zvládnou ženy a někteří dokonce ještě více dbají na svůj zevnějšek, než ženy. I tak se však najdou věci, které ženy na svých partnerech nikdy nepochopí. Samozřejmě to platí i naopak, i muži na nás ženách nikdy nepochopí určité věci, a mohou se snažit jakkoliv.

Ženy dělají mnoho věcí, které muži nepochopí, nám však přijdou naprosto běžné. Mou slabostí jsou boty a kabelky, mám jich doma docela dost a stále se zásobuji novými a novými kousky. Ne všichni (a nutně to nemuseli být partneři) pro mou slabost mají pochopení, nemohou pochopit, proč potřebuju mít boty s kabelkou sladěné. I můj bývalý přítel nikdy nepochopil, proč si kupuju tmavě modré boty a k tomu sháním tmavě modrou kabelku, vždyť si můžu klidně vzít tu černou, co mám už doma. Sestavili jsme proto takový seznam, co muži na ženách nikdy nepochopí.

Velké množství kabelek a bot

Nejsem sama, kdo má doma větší množství kabelek a bot. Muži prostě a jednoduše nedokážou pochopit, proč každý den přendáváme všechny své věci z jedné kabelky do druhé. A že těch věcí v kabelce máme většinou hodně. V každé kabelce nosíme víceméně to samé, takže se obsahy skoro nijak neliší (snad jen u psaníček, do kterých se vše nevejde). Proč to tedy musíme pokaždé změnit? Muži si to neumějí vysvětlit a i když se snažíme sebevíc, málokdy poskytneme mužům uspokojivou odpověď, proč máme kabelek a botiček tolik.

Výprava na nákupy

Muži (i když se najdou výjimky) jdou do obchodu na nákup oblečení ve chvíli, kdy něco potřebují, koupí v prvním obchodě a jejich mise je splněna. Velmi podstatný rozdíl je však u žen, které chodí nakupovat i ve chvíli, kdy něco nepotřebují, kupují oblečení, které se jim líbí, ale nutně jej nepotřebují. V obchodním centru tak dokážeme strávit prakticky celý den, obíháme jeden obchod za druhým, zkoušíme si různé halenky, topy, trička, kalhoty, šaty a podobně. Přitom večer skončíme třeba jen s jedním tričkem. Muži nepochopí, že nakupování je pro mnoho žen terapie a náplast na špatnou náladu. Takovým jedním tričkem si dokážeme velmi zpříjemnit celý den.

Nošení nepohodlných bot na podpatku

Boty na podpatku jsou krásné, tvarují nám nohy, vypadáme víc ženštěji, krásně a sexy. Jenže pro krásu se musí trpět a tak nás na takovýchto botách (pokud na nich nejsme zvyklé chodit) za chvíli začnou bolet nohy. A když nás něco bolí, obvykle jsme nevrlé, nepříjemné a protivné. No logicky bychom si takové boty na podpatku podle mužů neměly vůbec brát. Ušetřili bychom si tak bolesti nohou, oteklé nohy a puchýře, které si léčíme pár dní. Jak partnerovi však vysvětlit, že nám to v botách na podpatku zkrátka sluší?

Věta: Nemám co na sebe!

Která žena to nezná, stojíte před skříní, která je přeplněná, je v ní mnoho oblečení, ale vy stále přemýšlíte nad tím, co si vzít, co si obléct. Kalhoty se nehodí k tričku a tričko se zase nehodí k sukni, jak to tedy celé vyřešit? Vždyť v podstatě nemáte co na sebe! Potřebovala byste si koupit ještě alespoň tričko, kalhoty a sukni, co by se k tomu všemu hodily. A dopasovat k tomu boty a kabelku je také proces. Rozumné vysvětlení tohoto celého? Asi není, tohle k nám ženám prostě tak nějak patří. Muž se cítí skvěle v tričku, které má na sobě druhý den po sobě, ženy by si takové tričko neoblékly.

Fotografie publikována se svolením photostock / FreeDigitalPhotos.net

Autor: Zuzana

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top