Co muži na ženách nemají rádi

zenapw

Jsou věci, které zkrátka muži nemusí. Ale při fungující komunikaci, se dá některým nepříjemnostem předcházet. Je docela logické, že každý muž má jiné zvyky a stejně tak i žena. Navíc se jedná o zcela odlišné světy.  Jsou muži, kteří nemají rádi, pokud je jejich partnerka extrémně sexy. Vedle toho jsou muži, kteří to vyžadují, a dělá jim dobře, že zrovna jejich klisnička, přitahuje zraky chtivých hřebců. Neexistuje žádný přesně stanovený návod, na vyhraněná pravidla. Jsou pouze věci, na kterých se shodlo větší procento mužů. Přináším pár z nich.

Přehnané líčení

Málo někdy znamená více. Většina mužů dá přednost střídmě upravené a nalíčené ženě. Pokud by toužil po klaunovi, skočil by si do cirkusu.

Uhlazený jemnocit

Jistě, že muž si musí vedle své partnerky připadat, jako ochránce a spasitel. Avšak příliš mnoho jemnosti, která vede k hysterickým výlevům, je pro muže k zlosti. Určitě ho nebude bavit každý víkend sledovat romantické filmy a doprovázet vás na operu. A to, jsem nezmínila sex. Trochu nezkrotné vášně, by ženě chybět nemělo.

Přetvářky

Muž není hloupý a pozná, když žena není sama sebou. Pokud s něčím nesouhlasíte, nekývejte hlavou jako oslík, ale řekněte svůj vlastní úhel pohledu na danou věc. Určitě ho neztratíte proto, že mu na vše budete souhlasně přikyvovat. Na druhou stranu se neuzurpujte za každou cenu. Přemoudřelé typy žen, muži také nemusí. Zkrátka buďte svá!

Urážky

Pokud se váš „chlapák“ rozhodne, že něco opraví v domácnosti, nečastujte ho urážkami nebo větami typu, měla jsem raději zavolat tatínkovi! Učený z nebe nespadl a každý nemůže ovládat vše. Důležitá je snaha, a že se pokusil danou věc opravit. Příště, by na to mohl hodit „bobek“ a marně byste se vztekala, že vám s ničím nepomůže. Rada zní: chválit, chválit a zase chválit.

Fotografie publikována se svolením marin / FreeDigitalPhotos.net

Autor: Gábina

Gábina
Jmenuji se Gabriela Kortová, narozena jsem ve znamení lva. Mezi moje koníčky patří psaní, kreativní činnost, sport. Jsem partnerka, maminka, teta, dcera, sestra, kamarádka, a když to situace vyžaduje, tak herečka. Mám ráda veselé a upřímné lidi.

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top