Co prozradí špatného milence? My to víme!

Fotografie publikována se svolením photostock / FreeDigitalPhotos.net

Vztah je založen na komunikaci, vzájemném pochopení, lásce, vztahu k dětem, respektu a mnoha dalších věcech. Málokdo však do tohoto výčtu zařazuje sex. Ač to možná na první pohled nevypadá a ne všichni si to přiznají, sex je ve vztahu také dosti důležitý. Sexuální frustrace je ve vztahu číslem jedna, kdy si hledají partneři milence. Chcete si najít jen takového muže, který bude dobrý milenec, abyste si i vy mohli něco užít? Chce to chvíli pozorovat partnera a záhy můžete zjistit, zda je váš milenec dobrý a, nebo špatný. První schůzka je dobrá, vy jste se spolu domluvili na další rande, pak na další a další. A vás zajímá, ještě než to vyzkoušíte na vlastní kůži, jestli je to dobrý milenec, nebo není.

Jenže, jak? Přece, nemůžete poznat, zda je dobrý milenec, jen z toho, jak vypadá, to je přeci nutné vyzkoušet. No, až tak úplně pravda to není. Stačí ho jen dobře pozorovat, všímat si detailů a nejen toho, jaké má vlasy, jak je oblečený. Máme pro vás pár tipů, jak rozpoznat špatného milence.

Má třicet a bydlí s maminkou

Mamánci obvykle nejsou žádné velké terno. Jsou zvyklí, že se o ně jejich maminka postará, udělá vše, oč jí požádají, co jí na očích uvidí. Ochrání jej před všemi a vším, co by mu mohlo ublížit. A to samé čeká od své partnerky, protože je na to zvyklý. Není zvyklý přijímat za cokoliv odpovědnost, a pokud není vše tak, jak on chce, je zle. Takový muž sám předehru nezačne a kdoví, třeba by vám i vyčetl, že jste jej nedovedla k orgasmu, a je to vaše vina!

Řád je pro něj důležitý!

Řád je určitě dobrý v mnoha věcech, ale ne úplně ve všem. Jestliže je váš partner velký puntičkář, musí mít vše do puntíku srovnané a když sedí, vždy sedí úhledně a způsobně, moc velká zábava s ním asi nebude. To platí i v oblasti milování. Více, než nějaké erotické hrátky, jej zajímá, jestli náhodou nedal bílé tričko do skříně k černým. Spontánnost je pro něj cizí až sprosté slovo a vše plánuje, dokonce i vaše milování. Bude vás dirigovat, kam se máte posunout, co udělat. Samozřejmě přitom nesmíte narušit řád!

Sobec první kategorie

Egoisté jsme tak trochu všichni. Všichni myslíme nejdříve na sebe a to je v pořádku, pokud je to v únosné míře. Jakmile začnete stavět vlastní pocity nad všechno ostatní, asi něco v pořádku není. Partner, kterého nezajímá to, co se děje vám, co se u vás v životě děje, jaké to je, co řešíte, je sobec první kategorie, od takového se radši držte dál. Neumí udělat kompromis, neumí nic jiného než myslet na sebe. V posteli se takový muž postará jen sám o sebe a o své vlastní potěšení. Žena a její potěšení? To je mu tak nějak jedno!

Neumí se soustředit

Nesoustředěnost není nic dobrého. Občas je takový člověk vyděšený, je nesvůj, těká očima z místa na místo, je nesmělý a plachý? Takový člověk nemá moc sebevědomí, a to v žádné oblasti. Nevěří si, pochybuje o sobě, nemá o sobě valné mínění, a tak raději sedí někde tiše v koutku. V posteli to také nebude žádná výhra. Necítí se dobře, jako milenec si vůbec nevěří. Proto se postelové hrátky mohou změnit v neobratné tápání.

Nevěnuje péči sám sobě

Páchne mu z úst, má jídlo mezi zuby, sprchuje se každý druhý, nebo i třetí den, díry na ponožce připomínají velikostí mince, košile má taky nejlepší roky za sebou. Tak takový člověk je jasný flegmatik. Nezáleží mu na vzhledu a ani na tom, jakým na vás působí dojmem. Takového člověka byste do své postele pustila jen ve chvíli, kdy projde sprchou a to možná i několikrát. A možná i v posteli to bude velký flegmatik, kterému to je tak nějak jedno.

Pan neohrabaný

Připadáte si, jakoby nevěděl, jak na vás sáhnout? Chce vás něžně pohladit, ale vyjde z toho něco jiného? Pohladí vás po vlasech a vy máte pocit, jakoby vám chtěl pár vlasů vytrhnout? Pan neohrabaný není v posteli vůbec nic lákavého. Potřebuje pochopit, že ženy jsou jemné a chce to jemnější zacházení.

Fotografie publikována se svolením photostock / FreeDigitalPhotos.net

Autor: Zuzana

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top