Co vše může způsobit nedostatek sexu? My to víme!

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic  FreeDigitalPhotos.net

Nedostatek sexu je rozhodně frustrující. Výzkumy ukazují, že třetina žen trpí nedostatkem sexu a polovina žen není se svým milostným životem spokojená. Mnohdy nad tím můžete mávnout rukou a říci, že je to blbost, no tak chvíli máte nedostatek sexu, to je toho. Nicméně je zjištěno, že nedostatek sexu může způsobovat mnohem horší věci, než se může na první pohled zdát. Alespoň to tvrdí odborníci. Nedostatek sexu může vést k řadě komplikací, které poté mohou vyústit ve velké problémy. Problémy a potíže se na sebe začnou nabalovat jeden na druhý a v konečném důsledku vám to tak ublíží mnohem více, než čekáte a než si myslíte. Co vše může způsobit nedostatek sexu?

Obezita

Pakliže trpíte nedostatkem sexu, velmi často se obrací k jídlu. Sex dopřává lidem uspokojení, a pokud jej nenajdou v posteli, tak si ho mnohdy nacházejí v jídle. Jídlem lidé řeší mnoho věcí, nervozitu, stres, neúspěchy, problémy v práci a podobně. A právě jídlem lidé nejčastěji řeší sexuální frustraci a nedostatek uspokojení. Jídlo přináší pocit štěstí, uvolnění, spokojenost. Tím, že v jídle hledáte uspokojení, začnete nabírat kilogramy navíc, a to je jen krůček k obezitě.
TIP: Účinky, jaké má jídlo, má například i sport. Proto je lepší, když svou frustraci vybijete pohybem místo jídla. Popřípadě můžete sportovat a poté si dát něco malého na uklidnění.

Špatná nálada

Když je člověk spokojený v sexuálním životě, je spokojený také v běžném životě. Když je člověk nespokojený v sexuálním životě, odráží se to i na vaší náladě a na běžném životě. Neusmíváte se, jste nespokojení, věčně zamračení, nabručení. Lidi tak odrazujete na kilometry daleko a budou se vám vyhýbat. A to potažmo i muži, jelikož ti chtějí milé a sympatické ženy a slečny, ne někoho, kdo se mračí a má viditelně špatnou náladu.
TIP: Špatná nálada se dá odbourávat opět sportem, popřípadě něčím, co máte rádi, ovšem v určité míře. Například jděte na procházku, čtěte si, dívejte se na film, jděte s přáteli do baru, bavte se a užívejte si. Dobrou náladu si člověk dobře udrží a budete se celkově cítit lépe.

Workoholismus

Workoholik je člověk, který nadměrně moc pracuje. Je jasné, že člověk, který neustále sedí v práci a pracuje, si sexu moc neužije. Vědci však přicházejí s novou teorií, a to s tou, že k workoholismu často lidi vede právě nedostatek sexu. Lidé, kteří nejsou spokojení v milostném životě, si na sebe nakládají stále více a více pracovních povinností. Chtějí tak zapomenout na svůj ne příliš dobrý sexuální život. Údajně je lepší hodně práce než špatný sex.
TIP: Špatný sex je potřeba řešit. Tady nezbývá nic jiného než jednat a buďto si s partnerem promluvit, nebo jej poslat o dům dál. Workoholismus je totiž nemoc, která když se přehání, rovněž způsobuje určité zdravotní problémy. Navíc nemáte vůbec volno, nescházíte se s přáteli a časem také žádné přátelé mít nemusíte.

Agresivita

Člověk, který není sexuálně uspokojen, bývá dosti agresivní. Někde je potřeba nahromaděnou energii vypustit, ale agresivita není dobrý způsob. Nejčastěji se agresivita projevuje na silnicích, kdy se stáváte agresivním řidičem, který reaguje nepřiměřeně. Mnohdy si můžete svou agresivitu vybíjet na svých podřízených, které pěkně sjedete za naprostou prkotinu, na kterou byste běžně maximálně upozornili.
TIP: Agresivita není dobrým způsobem, jak si frustraci vybíjet, ovšem někdy to prostě jinak člověk neumí. Z vlastní zkušenosti musím říct, že je skvělé vyventilování agrese box, případně fitbox. Sama jsem fitbox vyzkoušela a takové hodinové mlácení do totemu, kde vidíte něco nebo někoho, kdo vám pije krev, je naprostá lahoda. Vždy jsem odcházela maximálně unavená a také spokojená. Vše jsem vyventilovala. Samozřejmě je nutné, abyste nad sebou měli dohled trenéra. Ne každý úder je ten správný, a vy tak můžete skončit s úrazem, což vás naštve ještě více.

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic  FreeDigitalPhotos.net

Autor: Zuzana

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top