Co všechno mají ženy ve své kabelce?

Fotografie publikována se schválením Ohmega1982 / FreeDigitalPhotos.net

Kabelky jsou velmi praktické, ovšem postupem času jde spíše o módní záležitost. Minimálně jednu kabelku vlastní snad každá žena. Většina jich má však více, není divu, dnes jsou k dostání kabelky všech barev, druhů a velikostí. Průměrně má žena asi osm kabelek. Tři procenta žen pak vlastní více než sto kabelek. Osobně mám kabelky velmi ráda a rozhodně jich doma nemám jen osm. Zatím jsem skončila na číslici čtrnáct a obávám se, že to není konečné číslo. Co všechno však my ženy v kabelkách nosíme? Obvykle člověk nemůže uvěřit tomu, co občas vypadne z kabelek některých žen.

Asi nikoho z nás nepřekvapí, že drtivá většina žen má ve svých kabelkách nejčastěji peněženku, mobilní telefon, papírové kapesníčky a pero. Dále se pak v dámských kabelkách objevuje diář, hřeben, rtěnka nebo balzám na rty. Ženy, které jsou připraveny na cokoliv, mají v kabelce také skládací deštník. Dále se v kabelkách objevují také kosmetické taštičky, láhev s vodou, kniha, klíče či kosmetické zrcátko. Praktické ženy si pořizují velkou, objemnější kabelku, do které se pohodlně vejde menší nákup, a nemusíte vytahovat igelitku.

V kabelkách se objevují i věci poněkud zvláštní. Například milovnice psů vytahují z kabelky různé pamlsky pro psy, objevuje se také v kabelkách uhlí, chlupy mrtvého psa, brambory, svíčky, kameny, dětské lžičky a podobně. Proč je tam ženy nosí? To je otázka. Chlupy mrtvého psa jsou památkou, kus uhlí jakýmsi talismanem.

Podle nejnovějších zjištění je v kabelkách mnohem více bakterií než například na WC. Největšími zdroji bakterií jsou kabelky kožené. Na tomto materiálu si bakterie přímo libují. Dále se bakteriím hodně daří v krému na ruce a také na různých rtěnkách a balzámech. Když občas v kabelce zapomenete lžičku ze svačiny v práci, posmrkaný kapesníček nebo nedojedenou svačinu, není se čemu divit. I o kabelku je potřeba se starat a občas je dobré kabelku vysypat a uklidit.

Fotografie publikována se svolením Ohmega 1982 / FreeDigitalPhotos.net

Autor: Zuzana

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top