Co ženy dělají a muži to nechápou?

Fotografie publikována se svolením Ambro / FreeDigitalPhotos.net

Občas se říká, že muži jsou z Marsu a ženy jsou z Venuše. No, občas na tom něco pravdy bude. Muži nechápou nás ženy a my ženy zase nechápeme muže. Říkáme si, jestli je opravdu velký problém, aby si muž po sobě uklidil ponožky, které se válejí všude po bytě. Muži zase nechápou, proč se neustále ptáme, jestli jsme tlusté. Děláme mnoho věcí, které nám naprosto přijdou přirozené a správné, ovšem muži nad nimi jen kroutí hlavou a nechápou, proč to vlastně děláme. A jaké věci to jsou? Na ty se teďka podíváme!

Neustálé nakupování

Ženská vášeň je nakupování. Mě osobně nakupování velmi těší a vyjít z obchodu s nějakým úlovkem je naprosto skvělý. Muži tuto potřebu nechápou. Jdou nakoupit pouze ve chvíli, kdy něco potřebují, když jim něco dojde, nebo když něco chtějí. Diví se, když přijdete domů s novým černým tričkem, nemáte jich ve skříni už pět? A boty. Vždyť jedny balerínky (pokud ví, co balerínky jsou) už máte, tak proč kupovat nové a modré? Argument, že se hodí k vaší modré kabelce, u nich obvykle pochopení nenajde.

Telefonování a textování s kamarádkou

Jdete s kamarádkou na kávu a večer si s ní telefonujete nebo píšete? Naprosto normální! Pro muže? Nepochopitelné. S kamarádkou jsme spolu byly dva týdny na dovolené. Když jsem se vrátila k příteli domů, naprosto nechápal, proč jsme si s kamarádkou psaly ještě celý večer. Podle něj bychom měly být vymluvené minimálně na měsíc dopředu.

Šmírování druhých

V domě máme sousedku, která se co chvíli hádá s partnerem a člověk je slyší v celém domě. Co na tom, že si zajdu blíž ke dveřím, abych lépe slyšela? Popřípadě na facebooku projedu profil bývalému příteli, abych zjistila, jestli s někým chodí, jak vypadá, jaká je a vůbec, jak se má on a co dělá. Je to přece naprosto přirozené, že chceme vědět, co se kde děje.

Kafe s kamarádkou

Probrat naprosto důležité věci, probrat co je nového, co se povedlo, nepovedlo a co všechno se stalo, to je prostě nutnost. Podle mužů je to naprosto bezúčelná schůzka. Nic se na ní nevyřeší, nic z ní nevzejde. A co muži a jejich největší česká lež, jdeme na jedno? U jednoho piva to rozhodně neskončí a debata, která u piva probíhá, se také nedá zařadit mezi výplod geniality.

Sledování romantických filmů

Muži si myslí, že je to naprostá ztráta času. Navíc, vždyť je to film, slaďárna, nikdy se to nestane! Ano, my víme, že ze dne na den nenajdeme tetičku, která zemřela a odkázala nám velké panství kdesi na vesnici, nebo že se zamilujeme do krásného a úžasného muže, který je pohádkově bohatý, nebo rovnou nějaký šlechtic, ale je to nádherná představa. A když už jí neprožijeme, tak se na to chceme alespoň podívat a užít si tu hodinu a půl. Vždyť sledování fotbalu je podle nás taky ztráta času.

Fotografie publikována se svolením Ambro / FreeDigitalPhotos.net

Autor: Zuzana

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top