Dodržujte pitný režim? Sodobar vám s tím pomůže!

sodobar

Každý člověk ví, jak důležité je dodržovat pitný režim. Nedostatek tekutin během dne způsobuje únavu, bolesti hlavy, poruchy ledvin, snižuje výkon. Vědecky bylo prokázáno, že člověk u ztráty 5% tělesných tekutin otupí a při 12% úbytku hrozí až smrt. Tak daleko dobrovolně snad zacházet nebudeme, ale není lepší být fit a mít energii? Popíjení vhodných nápojů poskytuje tělu potřebné množství tekutin, ale rovněž i minerální a stopové prvky. Teď rozhodně nemám na mysli pití coca-coly. Voda je rozpouštědlem mnoha látek i vitamínů. V metabolismu se uplatňuje ve všech úrovních a nedostatek tekutin zpomaluje i proces hubnutí.

Čerstvá voda vždy po ruce

Mít čerstvou vodu vždy po ruce patří mezi první krok vedoucí k upevnění zdraví. Naštěstí je tady výdejník vody, který bývá nainstalován už téměř všude a umožňuje lidem pít průběžně během celého dne. S automaty na vodu je možné se setkávat stále častěji. Během čekání na úřadech či bance se nemusíte trýznit žízní a čekat až si vyřídíte všechny důležité úkony.

Sodobary do každé provozovny

Ve většině případů patří sodobar mezi základní vybavení každé menší i větší společnosti. Ten umožňuje automatický výdej filtrované a zdravé vody. Dokonce je možné si vybrat mezi teplotami. Někdo rád studenou, jiný vlažnou a využít se dá horká voda, pokud máte například v práci instantní čaj, kávu či polévku. Pitný režim lze podpořit i správným výběrem vhodných potravin. Které to jsou se můžete dočíst v našem starším článku o hydrataci zevnitř.

Jednoduché ovládání, které zvládnou i děti

Nenáročný přístroj, který by měl v dnešní době být na každém menším i větším pracovišti, ordinaci a jeho službu uplatníte i v běžné domácnosti. Automat na vodu je jednoduše ovladatelný a zvládne to i dítě. Obzvlášť pokud vás v jednom domě bydlí více lidí nebo máte děti, oceníte jeho službu. Nejspíš mnoho maminek zná ten pocit, když uklízí a co 5 minut zvoní dítě, že má žízeň. Takto máte čerstvou vodu stále připravenou a může vás hřát pocit, že podpoříte důležitost pitného režimu u svých potomků.

Autor: Gábina

Gábina
Jmenuji se Gabriela Kortová, narozena jsem ve znamení lva. Mezi moje koníčky patří psaní, kreativní činnost, sport. Jsem partnerka, maminka, teta, dcera, sestra, kamarádka, a když to situace vyžaduje, tak herečka. Mám ráda veselé a upřímné lidi.

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top