Dvojčata, která se dělí o partnera

sobadsogood.com

Dvojčata jménem Lucy a Anna De Cinque, které pochází z Austrálie, jsou si od narození podobná, jako vejce vejci. Jediný, kdo je dokáže od sebe rozeznat, je jejich matka. Vyrůstaly spolu a jsou na sebe velmi fixované. Jedna bez druhé nedá ani ránu. Měli společné myšlenky, koníčky a plány. Proto se také společně rozhodly podniknout další změnu. Podle vzoru Kim Kardashian se společně rozhodly, že podstoupí operaci prsou, tetování obočí a výplň rtů. Celkově už utratily za zkrášlovací procedury v přepočtu 4 290 000 Kč. Každou drobnou odchylku, která je od sebe rozdělovala, byly připravené odstranit. Obě 28-leté brunetky říkají, že být si navzájem jedna druhé věrnou kopií je spousta práce a úsilí. Od dokonalého make-upu, který je totožný, přes kadeřnici, lakování nehtů až doladit i nejmenší doplňky. Žijí společně v Perthu na západě Austrálie. Jsou si údajně tak blízké, že mají společný mobil, auto a profil na sociálních sítích.

Dokonce jejich šatník je totožný

Další nemalá investice padla na jejich šatník, který musel být rovněž totožný. Rády navštěvují různé společenské události a zastávají názor, že nikdy nemohou mít na sobě 2x stejné oblečení. Toto však ještě pořád není pomyslná třešinka na dortu. Tou třešinkou je jejich intimní život. Pokud si dvojčata s někým vyrazila na rande, jednalo se vždy o sourozence nebo při nejmenším nejlepší přátelé. Nyní však již několik měsíců mají stejného partnera. Co si budeme povídat. Sen mnoha mužů, aby mohli mít dvě partnerky a nemuseli se přitom ukrývat. Jenže ty dvě, jako by si z oka vypadly. Holkám se to zdá výhodné, protože se nemusí rozdělovat a mohou všude chodit společně. Dokonce i intimní chvilky tráví společně. Velmi si cení svého partnera, kterému rovněž vyhovuje tento způsob života. Jde o elektrikáře jménem Ben Byrne a ten se považuje za nejšťastnějšího muže na světě. Právem?

Zdroj fotografie: sobadsogood.com

Autor: Gábina

Gábina
Jmenuji se Gabriela Kortová, narozena jsem ve znamení lva. Mezi moje koníčky patří psaní, kreativní činnost, sport. Jsem partnerka, maminka, teta, dcera, sestra, kamarádka, a když to situace vyžaduje, tak herečka. Mám ráda veselé a upřímné lidi.

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top