Elektronická cigareta – Dárek, který potěší kuřáky

cigareta

V poslední době se těší velké popularitě elektronické cigarety a zájem o tuto zdravější alternativu kouření se neustále zvětšuje. Důvod proč se mnoho kuřáků rozhodlo vyměnit klasickou cigaretu za „elektronické kouření“ je prostý. Jedná se o zdravější variantu kouření, kdy se nevpravují do těla škodliviny, které vznikají hořením cigaretového papírku a tabáku. Mezi další pozitiva této pomůcky patří finanční úspora. A samozřejmě i skutečnost, že s touto cigaretou nebude zamořovat prostředí nekuřákům. Pokud jste nekuřák, ale ve vaší rodině se kuřák nachází a kouří doma, volba je jasná. Zpravidla se jedná o jednorázovou investici, která však není nijak dramatická.

Elektronická cigareta uspoří i finance

Právě z tohoto důvodu se jedná o vhodný dárek k vánocům, kdy jednak potěšíte, ale zároveň ušetříte zdraví kuřáka i jeho peněženku od nákladných výdajů za cigarety. Úspora se pohybuje až v řádech tisíců korun ročně. Aby elektronická cigareta sloužila tak, jak má je nutné o ní správně pečovat. Pozornost si zaslouží i baterie, která v případě zanedbání její péče vyžaduje značné investice. Stav baterie vám prozradí blikající kontrolka.

Jak vybrat elektronickou cigaretu?

Před samotným výběrem elektronické cigarety je dobré se zamyslet, o jak silného kuřáka se jedná? Existují druhy elektronických cigaret, které se liší typem pro silnější kuřáky či příležitostné. Náplň do e-cigarety může obsahovat různá aromata a hlavně nikotin. Jeho koncentrace se liší a tady právě vznikají varianty buď pro silné kuřáky, nebo ty, kteří se hodlají kouření časem úplně zbavit. V tomto případě může e-liquid obsahovat 0% nikotinu. O vhodnosti dané elektronické cigarety rozhoduje i pohlaví. Kritériem tady pak je barva i styl. Elektronické cigarety pro ženy jsou přizpůsobené i svou velikostí a mnohdy bývají vysoce elegantní. Spatřit můžete i takové, které jsou vykládané blýskavými kamínky od Swarovski. Naproti tomu ty mužské mají vyšší výkon, jsou mohutnější, ale elegance zde rovněž neschází.

 

Autor: Gábina

Gábina
Jmenuji se Gabriela Kortová, narozena jsem ve znamení lva. Mezi moje koníčky patří psaní, kreativní činnost, sport. Jsem partnerka, maminka, teta, dcera, sestra, kamarádka, a když to situace vyžaduje, tak herečka. Mám ráda veselé a upřímné lidi.

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top