Firma Hasbro vyjednává další Transformers

Ředitel společnosti Hasbro Brian Goldner řekl, že by rádi pokračovali v natáčení filmů inspirovaných svými hračkami, ale nechtějí dělat své vlastní jako např. Marvel. Momentálně vyjednávají s partnerským studiem Paramount, režisérem Michaelem Bayem i Stevenem Spielbergem možné čtvrté pokračování filmu Transformers.

Kromě zfilmování hraček Transformers vyvíjí tento hračkářský gigant i další zábavné projekty online casino týkající se jeho značek – většinou filmy (např. Ouija, Micronauts či Monopoly). Právě film inspirovaný hrou Ouija byl v minulosti odložen vzhledem k nedostatečnému rozpočtu, avšak Goldner tvrdí, že na ostatních projektech se soustavně pracuje. Projekt Ouija přirovnal k problémům filmu The Lone Ranger, jehož rozpočet také musel projít restrukturalizací. Šance na jeho natočení zde tedy je.

Kromě toho scénář k filmu Micronauts v současnosti píše JJ Abrams pro studio Paramount a scénáře k filmům týkajících se her Monopoly, Risk či Clue jsou také zpracovávány. Uvidíme tedy, jaké filmy nám budoucnost přinese.

Autor: Nikol Matejickova

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top