Fitko přímo z vaší postele

fitko z postele

Sex nepředstavuje pouze uspokojení příjemným pocitem zvaným orgasmus či blízkostí milované osoby. Při milování se rozehrají další faktory, které příznivě ovlivňují naše tělo. Určitě pro vás nebude žádnou novinkou, když napíši, že sex pomáhá při migréně. Také bylo prokázáno, že páry, které pravidelně „sexují“ se dožívají vyššího věku a prožívají optimističtější život ve srovnání s těmi, kteří se mu už tolik nevěnují. Sex dokonce posiluje imunitu. Dokonce srdce i plíce si libují. Sex se dá vnímat i jako zázračné antidepresivum.  Protože po sexu mozek uvolňuje endorfiny, které odbourávají stres a navozují pocity euforie. Dokonce bylo vědecky prokázáno, že sex zvyšuje lesk vlasů, vrhá jiskrnější zář do očí, zlepšuje hebkost kůže a je to způsobeno hladinou estrogenů. Sex také zmírňuje u žen bolestivost menstruace. Avšak dnes se zaměříme i na jiný faktor, který je rovněž zdraví prospěšný, a tím je účinné spalování kalorií.

Posilování přímo v posteli

Pokud se budeme bavit o aktivním sexuálním styku, nejenže pomáháte kloubům a protahujete svaly, navíc účinně spalujete kalorie. 20 minut aktivního sexu je srovnatelných s 15 minutami na běžícím páse. Misionářská poloha vám pomůže zbavit se zhruba 112 kalorií. Pozor! U 69 spálíte až 178 kalorií. Pokud se nejedná o polohu „leklá ryba“, tak i při sebemenším pohybu při sexu ztratíte nějakou tu kalorii. Už jen samotné sundávání spodního prádla vás stojí 8 kalorií. A jakmile se vám povede dosáhnout vrcholu, zbavíte se dalších 118 kalorií. Jsou dokonce páry, které velmi rády a dobrovolně v tomto ohledu experimentují a tímto prostřednictvím se drží v kondici. Samozřejmě je nutné, aby vás sex s partnerem bavil! Pro „zdravý“sex je důležitá vášeň, stálý parter a fakt, aby se vám nestal rutinou. A jako u každého cvičení, nezapomínejte na zdravý jídelníček a hned po něm dobrou svačinku.

Zdroj obrázku: www.sportscene.tv

Autor: Gábina

Gábina
Jmenuji se Gabriela Kortová, narozena jsem ve znamení lva. Mezi moje koníčky patří psaní, kreativní činnost, sport. Jsem partnerka, maminka, teta, dcera, sestra, kamarádka, a když to situace vyžaduje, tak herečka. Mám ráda veselé a upřímné lidi.

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top