Hledejte svou lásku

Fotografie publikována se svolením Stuart Miles Photography / FreeDigitalPhotos.net

Už vás nebaví samota a lákají vás jarní procházky okouzlující krajinou? Nechcete však brouzdat lesními cestami lemovanými krásně rozkvetlými keři sami? Zkuste některou z internetových seznamek, které jsou ideální příležitostí, jak poznat opačné pohlaví. Příležitost k seznámení máte nejen v rámci celé České republiky, ale i v zahraničí. Možnost se seznámit s lidmi ve Velké Británii, USA, Německu, Rakousku, Francii, Švýcarsku, Itálii či Španělsku. Kvalitní a osvědčené seznamovací agentury pomohly najít již řadě lidem vhodný protějšek. V takových seznamkách nehraje vůbec žádnou roli, zda máte děti, jste mladá a perspektivní či zralá žena. Právě jaro, kdy vše začíná kvést a klíčit, je vhodná příležitost, jak se s někým seznámit a plánovat už i letní společnou dovolenou.

Společné aktivity sbližují ještě více

Aktivit, které můžete společně podnikat, je neskutečné množství. Od sportovních aktivit, návštěv hradů a zámků až po kulturní vyžití, jako jsou divadla či opery. Podle vámi zadaných parametrů, koníčků a aktivit vám vyberou nejhodnějšího partnera, který svým profilem bude zapadat do vašich představ. Kvalitní a ověřené seznamovací agentury zaručují jen ty nejkvalitnější služby, pod kterými si lze představit diskrétnost, anonymitu, profesionální a osobní přístup. Mezi nesporné výhody takové seznamky patří, že nemusíte víkendové večery trávit ve společnosti a urputně, mnohdy i beznadějně, okouzlovat všechny muže pouze za účelem, že vás již samota nebaví. U tohoto typu seznamování stačí mít připojení k internetu a ochotu poznávat nové lidi. V klidu a bezpečí domova můžete flirtovat a poznávat vhodné protějšky.

Pět pravidel úspěšného seznámení po internetu

  • Vyberte si vhodnou a osvědčenou seznamku – sledujte recenze;
  • Vytvořte si dobrý profil;
  • Buďte v kontaktu a účastněte se chatů, diskuzí, zájmových a tématických skupin;
  • Naplánujte schůzku. Zvolte veřejné místo, denní hodinu a informujte své přátelé, kam jdete;
  • Věřte svým instinktům. Pokud ucítíte, že vám něco nesedí, okamžitě se stáhněte. Většinou nám naše podvědomí dává jasně najevo, že něco není v pořádku a nemělo by se to přehlížet.

Něco ze života

Osobně jsem svého současného přítele také poznala na seznamce. Je to už 5 let a mohu s klidným svědomím říci, že je to nejlepší muž a člověk, kterého jsem kdy v životě poznala. Vím, že každého takové štěstí potkat nemusí. Ale z nedostatků příležitostí mi tento způsob přišel jako nejpraktičtější. Dodržujte zásady, ptejte se a minimalizujete potíže, které vyplývají z tohoto typu seznámení.

Fotografie publikována se svolením Stuart Miles Photography / FreeDigitalPhotos.net

Autor: Gábina

Gábina
Jmenuji se Gabriela Kortová, narozena jsem ve znamení lva. Mezi moje koníčky patří psaní, kreativní činnost, sport. Jsem partnerka, maminka, teta, dcera, sestra, kamarádka, a když to situace vyžaduje, tak herečka. Mám ráda veselé a upřímné lidi.

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top