Internetový trhák Bubble Bum pana prezidenta Miloše Zemana

zeman

Prezident České republiky Miloš Zeman před pár dny přednesl projev v Evropském parlamentu. Měl možnost hovořit ve svém mateřském jazyce, což odmítl z důvodu, aby ušetřil za tlumočníka. Pustil se do toho s vervou a projev byl naprosto srdečný. Avšak krátce na to kvůli jeho výroku „bubble bum“ vzala nahrávka s jeho parodií na jeho projev útokem internet .

Pan Zeman patří mezi talentované baviče a proto je každému jasné, že si tento vtípek předem naplánoval a tím upoutal pozornost světové veřejnosti směrem k České republice. Jednalo se o rozhovor, kdy přirovnával bruselský steak k žvýkačce bubble gum avšak místo toho řekl bubble bum, což se dá vyložit například jako bublinkový zadek. Nutno dodat, že jen skuteční velikáni, kteří se zapsali do historie, uměli ze sebe na veřejnosti udělat „kašpary“ a přitom v pozadí toho všeho, bylo splnění vysokých cílů. Záleží pouze na vás, jak si krok našeho prezidenta vyložíte.

Autor: Gábina

Gábina
Jmenuji se Gabriela Kortová, narozena jsem ve znamení lva. Mezi moje koníčky patří psaní, kreativní činnost, sport. Jsem partnerka, maminka, teta, dcera, sestra, kamarádka, a když to situace vyžaduje, tak herečka. Mám ráda veselé a upřímné lidi.

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top