Jak mu zabránit v nevěře? Máme pro vás tipy!

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

Jak zařídit, aby po vás partner i po několika letech společného vztahu toužil? Jak zařídit, abyste byla jediná, na koho váš partner bude myslet? Určitě to není jednoduché a můžete se snažit sebevíc, ale někdy to prostě nejde a nevyjde to, i když se snažíte sebevíc. Příklad mám ve své kamarádce, která žije se svým partnerem už deset let a pořád jsou zamilovaní, spokojení a užívají si jeden druhého. Zajímalo mě, jak to dělá a jestli má nějaké fígle. Její rady jsem si zapamatovala a nyní se o ně s vámi podělím.

Ženskost a to za každou cenu

Mluvte žensky, chovejte se žensky. Ženy jsou něžné a smyslné bytosti, hrubost a vulgárnost je absolutní tabu! Vyhněte se sprostým slovům, hrubým gestům a podobně. Pečujte o sebe a o svůj vzhled, pokud si myslíte, že jakmile máte partnera nebo manžela, znamená to, že nemusíte o sebe pečovat, jste na omylu. Pečujete a staráte se o sebe hlavně kvůli sobě, kvůli svému pocitu, ovšem neujde to ani vašemu partnerovi, který si vás bude víc hlídat.

Příjemná a veselá

Každý máme občas špatnou náladu, to je docela pochopitelné. Někteří jsou však náladoví, naštvaní, permanentně podráždění a neumějí se radovat z ničeho. Takové ženy obvykle muži nechtějí a raději si hledají takovou, která bude veselá, usměvavá, dobře naladěná a spokojená. Prospěje to nejen vám.

Láska prochází žaludkem

Partner je vždycky rád, když mu žena uvaří a například taková luxusní svíčková nebo biftek je k nezaplacení, na rukou vás partner bude za to nosit. Můžete vyzkoušet také vaření ve dvou, ukažte mu, že to není žádná věda a že vaření ve dvou může být velmi zábavné a i vzrušující.

Polechtat jeho ego

Řekněme si to upřímně, každý je rád, když ho někdo chválí, lichotí mu, muži se také rádi nechávají chválit. Pochvalte partnera za uvařený oběd, za přišroubovanou poličku a podobně. Nejhorší, co můžete udělat, je to, když vám partner uvaří, vy mu jídlo zkritizujete a ještě partnerovi vyčtete, že měl uklidit i kuchyň, teď v ní strávíte hodinu. Tohle partnera zaručeně odradí.

Manželský sex není jen rutina

I když každodenní rutina je ubíjející a po celém dni v práci jste unavená, nepřipusťte, aby vás a hlavně váš manželský sex zničila. Manželský sex se po nějaké době stává stereotypní. Zkoušejte neustále něco nového, nové polohy, nová místa. Pořiďte si erotické spodní prádlo, udělejte mu striptýz. Napište mu dopoledne nějakou nemravnou textovou zprávu, která ho nažhaví a pracovní doba bude pro něj nekonečná.

Svoboda pohybu

Každý potřebuje svobodu, svobodně dýchat a pohybovat se. Zajděte si s kamarádkami do divadla, do kina, na víno a podobně. Partner si také zajde s kamarády zahrát squash nebo na pivko. Když budete trávit čas i s jinými lidmi, více se na sebe budete těšit a užijete si společný čas.

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

Autor: Zuzana

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top