Jak udělat dojem na stydlivého muže?

Fotografie publikována se svolením stockimages / FreeDigitalPhotos.net

S muži je to mnohdy jako na houpačce. Ačkoli se zastává pravidlo „muž by měl udělat první krok“ ne vždycky to platí a ne vždy se na to můžete spolehnout. Není se proto čemu divit, že se spousta žen odhodlá učinit onen pověstný krůček jako první – jenže zatímco žena udělá krok vřed, dotyčný udělá krok vzad. Zabodovat u stydlivého muže rozhodně není tak jednoduché, jako udělat dojem na sebevědomého idola. Chlap sice může být krásný, vzhledově dokonalý a mohl by mít na každém prstu deset žen, ale jeho největší bariérou je stud, který jej dokonale zaplavuje. Chcete znát návod, jak učarovat plachému muži? Pak si rozhodně nenechte ujít dnešní článek!

Dejte mu šanci projevit se!

Muži obecně rádi mluví, ale málo poslouchají. U stydlivých jedinců pak tohle pravidlo trochu pokulhává, ale i přesto právě na to zkuste vsadit svou horkou kartu. Dejte vyvolenému šanci mluvit o tom, co ho baví – dejte mu téma nebo jej nechte, ať si nějako vybere sám a klidně i 20-30 minut jen mlčte, poslouchejte, kývejte a usmívejte se. Příroda vám nadělila dvě uši a jedny ústa – snažte  se je používat ve vyváženém poměru!

Snažte se mu zaimponovat!

Chcete se nějakému muži zalíbit? Pak vsaďte na jeden způsob, jak tomu druhému zaimponovat – a tím je opičení se. Možná vám to zní podivně a nechcete se po nikom opičit, ale uvidíte, že nenápadné napodobování a dělání těch samých pohybů vám může přivést kýžené ovoce. Naučte se přirozeně opakovat jeho pohyby hlavy či výrazy tváře!

Sázka na jistotu – couvněte!

Aktivní a svérázné jednání není u stydlivých mužů to pravé ořechové. Dát najevo zájem je jedna věc, díky které dáte dotyčnému jistotu, že je zde nějaká možnost na bližší seznámení, ale pak je na místě se stáhnout a vyčkávat. Bude-li mít zájem, překoná ostych a najde si k vám cestičku – a to je právě to, co chcete. Muž tak získá dojem, že to byl on, kdo udělal první krok, i když pravda bude úplně někde jinde. Nechte jej přitom.

Fotografie publikována se svolením stockimages / FreeDigitalPhotos.net

Autor: Nikol Bláhová

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top