Jak už nebýt single? Naše rady fungují!

Fotografie publikována se svolením marin / FreeDigitalPhotos.net

Život singles je velmi dobrý. Patří do něj velká dávka svobody, nezávislosti. Nemusíte se ohlížet na nic a na nikoho, co uděláte je jen a jen na vás. Být single je moc fajn, znám to z vlastní zkušenosti. Nikdo neříká, co mám nebo co nemám dělat, domů si přijdu, kdy já sama chci, mohu mít doma nepořádek, jaký chci, jíst kdy chci, co chci, jít na večírek, s kým chci. Jenže, jak už to tak bývá, vše má svá pozitiva a také svá negativa. A život singles není výjimkou. Vracíte se do prázdného bytu, nikdo vás neobejme, když to potřebujete, nemůžete se večer v posteli k někomu přitulit.

No jo, jenže v dnešní době není nic jednoduchého najít si partnera, který by splňoval vaše požadavky. Někoho, kdo by za to opravdu stál a byl vám oporou. A když už se najde, vám se takoví muži vyhýbají velkým obloukem, nebo je jednoduše nevidíte. Čím to je? Ač je to k nevíře, někdy to může být i vámi, myslíte si, že pro vás není nikdo dost dobrý, že vy nemáte na partnera či partnerku čas a podobně. Pak se nemůžete vůbec divit, že se vám muži vyhýbají. Jak to změnit? Jak už nebýt single?

Nereálné požadavky

Mnoho žen má velmi nereálné požadavky. Proto se není čemu divit, že jsou neustále bez partnera, nereálné požadavky jsou časté. Jestliže toužíte po krásném muži, který je inteligentní, bohatý, romantický, nekouří, nepije, má vysportovanou postavu, můžete po něm toužit celý život. Ano, herci ve filmech a seriálech takoví jsou, ale je to jen role, jsou takoví skutečně? Určitě ne. Takovýchto mužů je opravdu jen pár a ne vždycky budou mít přesně všechno to, co vy požadujete a chcete. Zkuste se nad svými požadavky zamyslet, přehodnotit je a slevit z nich. Uvidíte, že pak se okolo vás budou muži jen točit.

Tlustá čára za minulým vztahem

Nějakou dobu po rozchodu nás bývalý partner trápí. Myslíme na něj, přemýšlíme, jak se má. Jestliže si chcete začít nový vztah, musíte jednoduše za minulým vztahem udělat velmi tlustou čáru. Vyrovnejte se s tím, co bylo, zapomeňte na svého bývalého. Když na něj stále myslíte, nemůžete se plně oddávat novému vztahu a zůstanete dříve či později sama.

Vše s nadhledem

První rande před vámi a vám se klepou kolena, stresujete se, bojíte se, máte žaludek jako na vodě? Nejste první a ani poslední. Každý je před prvním rande nervózní, bezradný a neví, co dělat, co říkat, jak se chovat. Vše berte s nadhledem, přeci o nic nejde, nevyjde to, tak se poohlédnete po někom jiném. Není to poslední muž na světě a vy si jistě najdete někoho jiného!

Změňte své myšlení

Ti, kteří jsou single, obvykle myslí špatně. Tvrdí, že nemají čas, jsou neustále v práci, na nic nemají čas. Chodí jen z práce a do práce, takže nemají vůbec kde se potkat s partnerem či partnerkou. Tohle jsou však jen výmluvy, nic jiného. Na to, abyste si partnera našli, čas nepotřebujete, seznámit se můžete prakticky kdekoliv a kdykoliv. Stačí mít otevřené oči a být vstřícní novým možnostem. Pokud něco opravdu moc chcete, jste schopní pro to udělat mnoho věcí. Tak se jen nevymlouvejte!

Mějte ráda sebe sama

Každý je svého štěstí strůjcem. Jenže když nemáte rádi sami sebe, je to těžké. Myslíte si, že nejste pro nikoho dost dobrá, máte pochybnosti, sebevědomí není nikterak vysoké, proto se raději neseznamujete, stejně to nevyjde, protože jste k ničemu. Musíte se vzchopit! Naučit se mít ráda, protože když se máte ráda vy, má vás rádo i okolí. Sebevědomí vám naroste, nikoliv však do závratných výšin, což je dobře. Harmonie ve vás je to, co přiláká muže a vy si mezi nimi budete moci vybrat toho, který bude vaší spřízněnou duší.

Fotografie publikována se svolením marin / FreeDigitalPhotos.net

Autor: Zuzana

2 x komentováno

  1. Singl je dobrý, ale jen na chvíli, člověku je potom smutno :(

  2. Ja jsem sama uz 3 roky. Az teprve ted jsem zjistila vlastne proc. Mam fobii ze vztahu, vzdy hned vycouvam, takze nikdo ani nema prilezitost se se mnou sblizit. Touzim po normalnim vztahu uz ty tri roky a rozhodne to neni nic prijemneho. Vasi pratele jsou v parech a na akcich jste pate kolo u vozu a vidite jak se navzajem miluji a pro druheho by udelali cokoliv. Cloveku je pak z toho nanic.

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top