Jak z milenky vybudovat skutečný vztah?

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

Zlákat a získat muže pro sex a potažmo i sexuální vztah není nijak extrémně složité. Většinou se to podaří, ať už dříve, či později. Ovšem obvykle je takový typ člověka ženatý, nebo v dlouhodobém partnerském vztahu, má rodinu, zázemí a podobně. Vybudovat s takovým člověkem plnohodnotný vztah není vůbec  jednoduché, musíte jej odtrhnout od rodiny či rozvést. Kamarádka se zamilovala do svého šéfa. Celkem rychle se dostala do pozice milenky, kdy dostávala drahé dárky, chvilky s ženatým partnerem a podobně. Nikdy však nešli společně jako pár do divadla, do kina, na večeři, protože by je mohl někdo vidět. Ne všichni muži jsou totiž tak moc nešťastni ve vztahu, jak tvrdí. A ne každý chce svůj život měnit, když má doma veškerý servis, který potřebuje.

Milenka to obvykle nemá moc jednoduché, i když ze začátku to vypadá rozhodně jinak. Partner jí zahrnuje laskavostí, drahými dárky, pozorností, sex je velmi dobrý a uspokojující a pořád vášnivý. Ovšem vše má svůj konec a i toto období, ačkoliv může být krásné, skončí. A v tu chvíli i milenka, která se dušovala, že jí to vše vyhovuje, začne toužit po rutinních a běžných věcech. Nemusí se jednat jen o dítě, ale například o společné víkendy, obyčejné rande v kině, jet na dovolenou nebo na relaxační víkend, plánování společné budoucnosti a podobně. V tuto chvíli pak milenka začne všemožnými způsoby usilovat o změnu svého statusu. Ne každý muž však chce něco měnit, takových co něco změní, je opravdu jen hrstka.

Můžete si pomoci rovnou na začátku, a to tím, že rozpoznáte, který muž si chce jen užít a potřebuje se u milenky uvolnit, nebo který muž naopak už dlouho vidí nefungující vztah a čeká na tu poslední kapku, která ho přesvědčí. Ona poslední kapka je právě v některých případech milenka. Ještě před začátkem vztahu pak rozpoznejte, jaký váš muž je. Zda se mu skutečně manželství hroutí, nebo se s Vámi chce jen pobavit, ale rozvod v úmyslu rozhodně nemá. Bohužel, ač rada zní lehce, rozpoznat je to poměrně složité. Většina mužů totiž o svých skutečných vztazích lže a mlží, jen aby dostali danou ženu. „Manželka mi nerozumí, už spolu nemáme žádný sex. Jsme spolu jen kvůli dětem, mezi námi už nic není.“ Tyto a podobné řeči a často i lži mohou potenciální milenky přesvědčit.

To, že muž kupuje milence dárky, ještě neznamená, že to s ní myslí vážně. Důležité je pozorovat, s kým muž tráví víkendy, s kým tráví většinu večerů, s kým tráví svátky a podobně, jestli s milenkou, nebo pokorně s rodinou. Toto lze rozpoznat přibližně po půl roce vztahu. Nejčastější chyba milenek je ta, že se zamilují do nevhodných mužů, tedy takových, kteří hledají rozptýlení a doma jim vůbec nic nechybí. Obvykle pak takový milenecký vztah končí rozchodem, protože milenky obvykle začnou tlačit, dávat ultimáta a v krajních případech i vyhrožovat prozrazením vztahu. Muži v takovém případě pak ihned řadí zpátečku.

Jestliže milenka chce něčeho dosáhnout, měla by muži nabídnout něco, co mu doma chybí. Obvykle je to obdiv, milé chování, žádné výčitky, souznění v oblasti sexu, žádné hádky, pochvala za všechno, co muž udělá, naslouchat muži, vyjádřit mu porozumění a podobně. Mohou to být také speciální věci, které manželka prováděla, například že zbytečně moc utrácí, tak raději ocení skromnější milenku, která jej netahá na různé výstavy, jako tomu dělá právě jeho manželka a podobně.

I když milenka docílí toho, že se muž rozvede, a odstřihne se tak od rodiny, nemusí to nutně znamenat svatební zvony pro milenku. Mnoho mužů se do dalšího manželství nehrne, jednou se spálili, z jednoho manželství vystoupili, tak proč se ihned dobrovolně hnát do druhého manželství? Navíc pokud byl rozvod těžký a nebyl moc příjemný (což je asi většina případů), muž má tyto vzpomínky čerstvě v paměti. Nové manželství by také nemuselo dopadnout a všechny ty nepříjemné okamžiky prožívat znovu zkrátka nechtějí.

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic / FreeDigitalPhotos.net

Autor: Zuzana

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top