Jak zjistit, že se mu líbíte? My víme jak!

Fotografie publikována se svolením Ambro / FreeDigitalPhotos.net

Zjistit, jestli se někomu líbíte nebo nelíbíte, může být někdy docela těžké. Nevíte přesně, jak si vyložit slova, pohyby, gesta, úsměvy. Moje kamarádka jednou trefně poznamenala, že doba, kdy jsme byli ve škole a kamarádky za nás řešily, jestli se někomu líbíme nebo nelíbíme, byla ta nejlepší z nejlepších. Hned jsme věděly, na čem jsme a přitom jsme se ptát nemusely, kamarádky to hravě zvládly za nás. I dnes teoreticky můžeme vyslat kamarádku, ale není to úplně dobré, přeci jen doba pubertálních kousků je dávno pryč. A jak by to vypadalo, kdybyste poslala za sebe kamarádku? Třeba by se mu zalíbila víc  kamarádka, že má víc odvahy než vy.

Mnoho žen řeší, jestli za ním jít a začít se s ním nějak bavit, nebo to nechat na něm, aby přišel. Nechtějí se ztrapnit, nechtějí zažít pocit odmítnutí. Ostatně to nechce nikdo, aby jej někdo odmítl, to je jasné, tudíž ani muži nechtějí, aby je žena odmítla. Proto, pokud nemají impuls od ženy, nepodniknou nic, co by je nějak ohrozilo. Ženy zase přemýšlí, jestli se mu opravdu líbí a problém je na světě. Jak tedy poznat, že se mu líbíte?

Pohled

Muži, kteří mají o ženu zájem, se na ní dívají úplně, ale úplně jinak, než na ostatní ženy, které jsou v okolí. Možná se na vás onen muž díval ještě dřív, než jste si jeho pohledu vůbec všimla. Muž, kterému se žena líbí, se snaží o přímý pohled alespoň jednou za čas. Ženu muž sleduje s mírně povytaženým obočím, panenky se mu rozšíří, mrká mnohem méně, může mít jemně pootevřené rty. Zdá se vám to jako vtip? Vyzkoušejte pozorovat chvíli nějakého muže, uvidíte, že to výmysl není.

Tělo vypovídá službu

Pohyby, které vyjadřují duševní rozpoložení, nazýváme autoerotickými doteky. Ve chvíli, kdy má muž zájem o nějakou ženu, jeho pokožka velmi zcitliví. Ve chvíli, kdy se muži nějaká žena líbí, začne si automaticky sahat na své ušní lalůčky, na bradu nebo na nos. Spolu s doteky si kontroluje oblečení, dotýká se kravaty, pásku, či klopy saka. Ženy si zase sahají na krk, hrají si s vlasy, odstrkují vlasy tak, aby jim byla vidět šíje.

Držení jeho těla

Postoj se snažíme mít víceméně uvolněný, je to tak nejpříjemnější. Ve chvílích, které jsou pro nás důležité, ať už vědomě nebo nevědomě, se narovnáme, zatáhneme bříško, vypneme hruď. Nejinak to mají i muži, když se jim žena líbí. Jakmile se k muži dostanete do vzdálenosti, že se setkáváte pohledem, muž se začne snažit. Narovná se, vypne hruď a začne stahovat břicho. To je signál k tomu, že mu nejste lhostejná. Tyto pohyby jsou přirozené, někteří muži s těmito pohyby pracují a snaží se je zamaskovat, jiní si jich ani nevšimnou.

Upoutává vaší pozornost

Chce, abyste si ho všimla, abyste zjistila, že tady je, a že se snaží o to, abyste na něj zaměřila svou pozornost. Samozřejmě u každého muže je tomu jinak, někteří muži nejsou příliš odvážní, a proto se snaží o upoutání vaší pozornosti jen tak lehce. Ti, kteří mají odvahu a nebojí se ničeho, do toho jdou po hlavě. Když vás muž osloví, začne často přehánět, popisuje, co vše zastává ve své práci, jak moc je tam důležitý, jak vysoký je jeho plat a podobně. To si zkrátka jen čechrá peří, snaží se na vás zapůsobit. Někdy se muži sami v duchu diví, co to vůbec z pusy vypouští za nesmysly. Ti méně odvážní se začnou chovat o něco hlučněji, mohou se oddělit od kolektivu, aby ukázali, že jsou schopni kontaktu, hledají možnost, jak se zkontaktovat. Například vás upozorní, že vám spadl svetr, který jste měla přehozený přes židli, chtějí vás chránit před potenciálními muži.

Ozvou se, když mají zájem

Dvě třetiny mužů, kteří mají na ženu, která se jim líbí, telefonní číslo, se ozvou hned druhý den poté, co telefonní číslo získali. Samozřejmě existují nějaké výjimky, které jsou nesmělé, ale ve většině případů výjimka potvrzuje pravidlo.

Fotografie publikována se svolením Ambro / FreeDigitalPhotos.net

Autor: Zuzana

5 x komentováno

  1. Ahoj :) chci se zeptat mám strach mu říct že ho miluju co mám dělat ? :) 😀

  2. Noční dívka Kristýna

    Přijde mi často, že se On na mě dívá- někdy asi ano, leč jakmile se podívám také, uhne pohledem. Avšak když například jdeme proti sobě a já se odvážím Mu zadívat do očí, tak pohled opětuje… Vzpřímený je snad vždycky (pokud se nehroutí u přemýšlení) a když sedí, tak si neustále podpírá hlavu a chvílemi mne ouška. Trochu sebou cukne, když se potkáme (mám ten dojem)… Pořád je sám. Usmívá se neustále, na mě možná trošku více. Jen když stojíme na nádraží, tak musí stát pokud možno na samém kraji nástupiště u „slepé koleje“ a ještě na druhé straně ohraničení vstupu do podchodu. Jakmile stojíme opravdu blízko sebe, tak asi dělá, že o mně neví, ale cítím napětí a něco jako „chvění duše“ od obou… A největší problém; ještě jsme spolu nemluvili. Ach jo :( A z toho všeho nevím, má o mě zájem nebo ne?? Lze to nějak dopátrat??? :O

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top