K vyhlazení vrásek vám pomůže vlastní krev

vyhlazení vrásek

Název článku zní asi příliš strašidelně, ale skutečně se jedná o novou přírodní metodu zvanou PLAZMATERAPIE. Vyhlazení vrásek a rozjasnění pleti na počkání a jako bonus – dlouhodobý efekt. Zní to přímo hororově? Možná se vám vybaví Čachtická paní? Ale ta přece používala ke koupeli pro svou neutuchající krásu krev mladých panen. Tato metoda spočívá v aplikaci vlastní obohacené plazmy jak pro obličej, krk, dekolt tak i hřbety rukou. Na zákrok je potřeba odebrání malého množství krve, nevysají vás jako Drákula – nemusíte se ničeho obávat.

Klientce je aplikován vlastní materiál

Jedinečnost této metody spočívá v tom, že krevní plazma obsahuje růstové faktory a proteiny, které podpoří a urychlí regeneraci či hojení pokožky. Výsledek se dostavuje ihned. Pokožka je vypnutá, pružná a jemná a její stav se mezi uplynutím dalších týdnů neustále zlepšuje. Ne náhodu, se tato metoda nazývá elixírem mládí. Velmi úspěšně se takto ošetřují vaky a kruhy pod očima, vrásky a jiné rýhy. Tato metoda dokonce umožňuje nadzvednout ústní koutky a vytvarovat bradu. Výhodou této metody je, že se člověku aplikuje vlastní materiál, a proto odpadá hrozba alergické reakce.

Jak procedura probíhá?

Z odebrané krve se oddělí červené krvinky a zbude plazma, která se vpíchne klientovi přímo pod kůži. Hloubka vpichu je úměrná míře zákroku. Samotný zákrok trvá zhruba půl hodiny. V případě, že klient (pacient) pociťuje nějakou bolest, je možné znecitlivění krémem. Tato převratná metoda z kosmetického hlediska poslouží velmi dobře k účinné korekci vrásek, bez nutností operativního zákroku či syntetických látek. Nicméně i tuto metodu je potřeba opakovat. Nejlépe po prvním měsíci a pak co tři měsíce nebo po půl roce. Vše záleží na tom, zda se jedná o odstranění jizev po akné, zacelení ran, hluboké vrásky atd.

Pro koho není tato metoda vhodná

Tato metoda není vhodná pro ty, co prodělali velkou infekci, mají problémy s játry nebo nějaké chronické onemocnění, používají léky nebo jsou chudokrevní.

Zdroj obrázku: http://www.voxxi.com

Autor: Gábina

Gábina
Jmenuji se Gabriela Kortová, narozena jsem ve znamení lva. Mezi moje koníčky patří psaní, kreativní činnost, sport. Jsem partnerka, maminka, teta, dcera, sestra, kamarádka, a když to situace vyžaduje, tak herečka. Mám ráda veselé a upřímné lidi.

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top