Kam na výlet s dětmi v Praze

Kam na výlet s dětmi v Praze

Rádi byste vyrazili a užili si ještě léto a přemýšlíte kam? Určitě se nebojte Prahy, protože mimo památek, které nejspíš malé děti moc bavit nebudou, nabízí naše hlavní město mnoho vyžití. Ubytování v centru Prahy vám umožní vyrážet všemi možnými směry, a to i přesto, že máte třeba malé děti v kočárku.

Modřanská rokle

Tuto vycházku Modřanskou roklí z Libuše do Modřan, můžete absolvovat i s dětmi v kočárku. Naučná stezka přírodní památkou je obousměrná a zahájit jí můžete jak na východním, tak západním konci rokle. Stezka vás seznámí s faunou i flórou, geologickou stavbou a provede vás historií chráněného území. K přestávce a příjemnému odpočinku slouží podél trasy několik laviček. V případě větších dětí narazíte i na dětské hříště.

Botanická zahrada

Botanická zahrada je učiněný balzám na duši a nalézá se v Praze 7- Troji. Vstup do zahrady je uskutečnitelný třemi vchody – na severní straně z ulice K Pazderkám, dále pak na jihozápadě z ulice Nádvorní. Během víkendu také přes vinice sv. Kláry u zámku Troja. S parkováním si hlavu rovněž lámat nemusíte, protože svého plechového oře můžete nechat na placeném parkovišti u severního vchodu, popřípadě na parkovištích ZOO Praha.hotel Praha Relaxační procházku s kočárkem i většími dětmi vám poskytnou rozlehlé venkovní expozice, které je možné projít kdykoliv během roku. K takovému výletu už chybí pouze jediné, a tím je luxusní hotel Praha. Na takový prodloužený víkend budete určitě dlouho vzpomínat.

Zábava pro celou rodinu

Rozhodnete-li se přece jen poznávat krásy Prahy, rozhodně nesmíte vynechat 12. ročník Mezinárodního festivalu nového cirkusu i divadla. Festival se blýskne zahraničními a také domácími soubory nového cirkusu, pohybového divadla nebo klaunerie. Dětská představení budou probíhat až 4 krát během dne. Hotel Letná byste si měli rezervovat, co nejdříve, protože vše vypukne 16.8 a potrvá do 3.9. Určitě se bude jednat o nezapomenutelné okamžiky a zábavu nejen pro děti, ale i jejich rodiče.

Obrázek: pixabay.com

Autor: Gábina

Gábina
Jmenuji se Gabriela Kortová, narozena jsem ve znamení lva. Mezi moje koníčky patří psaní, kreativní činnost, sport. Jsem partnerka, maminka, teta, dcera, sestra, kamarádka, a když to situace vyžaduje, tak herečka. Mám ráda veselé a upřímné lidi.

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top