Kam vyrazit na dovolenou

Thajsko

Venku není nejlepší počasí. Zima nestojí za nic. Neznamená, že si ani teď nemůžete vyrazit na parádní dovolenou, nabízí se například Thajsko. Jaro je pro mnohé z vás ideálním časem pro odjezd do nějaké příjemné destinace, kde naberete sílu na další dny v zaměstnání, či podnikání. Jestliže plánujete odjezd, kufry máte sbalené, ale stále nemáte jasno, kam povedou vaše kroky, pak jsou následující řádky určené právě vám. Poradíme vám, kde zažijete spoustu zábavy, kde okusíte neodolatelnou exotiku a kde na vás dýchne ta správná cizokrajná atmosféra!

Co všechno můžete zažít v Thajsku?

Thajsko je právem označováno jako „ráj na zemi“, kam se turisté opakovaně rádi vrací. Kromě nezapomenutelné atmosféry a spousty zážitků vám může nabídnout i lidskou solidaritu, rodinné zázemí a svobodu, která je tak trochu nakažlivá. Odjet sem a neokusit všechny taje a krásy této země by byl hřích! A co všechno můžete v Thajsku zažít?

  • Potápějte se!

    Kolem ostrova Koh Lanta, kde se nachází český resort, je nespočet úžasných míst, kde se dá skvěle potápět. Máte-li odvahu, přihlaste se do kurzu potápění, který je vedený zkušeným a ochotným instruktorem. Nemusíte si na vlastní náklady shánět potřebné vybavení – vše vám bude zapůjčeno na místě. Jestliže si netroufáte na ponory do několika metrů, okuste alespoň šnorchlování, které rozhodně má něco do sebe.

  • Koupejte se se slony!

    ThajskoNapadlo vás někdy, že byste se mohli koupat se slony nebo si na nich dokonce přímo zajezdit? Pak věřte, že v Thajsku je tato představa více než reálná! S trochou odvahy se můžete posadit přímo za krk obrovského slona a za doprovodu se projet thajskou džunglí případně kaučukovou plantáží. Po projížďce je možné slona vydrbat nebo se s ním plavit ve vodním toku.

  • Objevte ztracený ostrov!

    Láká vás vše tajemné a nepoznané? Pak byste si rozhodně neměli nechat ujít výlet do Smaragdové jeskyně! Nejdříve absolvujete dobrodružné proplavání jeskyně a odměnou vám bude ocitnutí se v samotném srdci ztraceného ostrova. Není se čemu divit, že zde již nejeden návštěvník doslova oněměl úžasem!

Obrázek: arowanaresort.com

Autor: Nikol Bláhová

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top