Kaviár a perly = elixír mládí

Fotografie publikována se svolením BrandonSigma Photography / FreeDigitalPhotos.net

Aktivní složky obsažené v přípravcích z kaviáru a perel nahradí botoxové výplně. Kosmetika, jenž obsahuje tyto „dary přírody“ je skutečným elixírem věčného mládí a navrací pleti mladistvý vzhled. Pleť se stává vypnutou, sametově hebkou a na dotek jemnou. Kaviár Vám pomůže nejen rozjasnit pleť a zpevnit kontury obličeje, ale minimalizuje výskyt vrásek a navrací mladistvou elasticitu. Stárnoucí pleť s postupem času ztrácí hydrataci. Kaviárová kosmetika Vám dodá ztracenou hydrataci, zregeneruje pokožku a dodá energii. Extrakt z pravého kaviáru se používá na výrobu pleťových masek, očních krémů a mnoho dalších kosmetických produktů. Kaviárový extrakt patří mezi nejvýživnější látky, kterými můžete dodat své pleti jen to nejlepší z přírody. Obsaženy jsou vitamíny A, B, minerály, nenasycené omega 3 mastné kyseliny, aminokyseliny, fosfolipidy a stopové prvky. Pokud jste si mysleli, že je to všechno, tak Vás zklameme. Kaviár dále obsahuje komplex proteinů, díky kterým se v pokožce vytváří bariéra, která chrání kolagen před degenerativními účinky. Rovněž podporují tvorbu nového kolagenu.

Perly a jejich využití v kosmetice

Prášek z perel se využíval již v čínské medicíně k prodloužení života a zpomalení procesů stárnutí. Využití perel v kosmetice je všestranné. Pomáhají v hloubkovém čištění pórů a tím zaručují zdravou pleť, která je prokrvená a tím pádem přirozeně krásná. Aplikace kosmetických perel pomáhá otevírat póry, odstraní hloubkové nečistoty a dodají mladší a svěží vzhled. Zvětšují pevnost a tonus, dodávají intenzivní hydrataci, zlepšují okysličení pokožky a mají detoxikační účinek. Používají se na celý obličej včetně očního okolí a také na dekolt. Perly pomáhají doslova probouzet kožní buňky ke znovuzrození. Velmi ceněné jsou rovněž pro výrazný bělící účinek a pomáhají s odstraňováním pigmentových skvrn. Extrakt z perel obsahuje minerální a stopové prvky, které jsou důležité i pro imunitní systém. Další účinnou složkou je přírodní vápník, draslík, hořčík, chrom, měď, zinek a železo. Extrakt z perel se významně podílí na obnovení jasu pleti, vyhlazuje vrásky a podporuje růst nových buněk.

Fotografie publikována se svolením BrandonSigma Photography / FreeDigitalPhotos.net

Autor: Gábina

Gábina
Jmenuji se Gabriela Kortová, narozena jsem ve znamení lva. Mezi moje koníčky patří psaní, kreativní činnost, sport. Jsem partnerka, maminka, teta, dcera, sestra, kamarádka, a když to situace vyžaduje, tak herečka. Mám ráda veselé a upřímné lidi.

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top