Kvalita lamp do projektoru Epson uspokojí i ty nejnáročnější

kvalitni clanek - kvalita lampy epson

Dávno pryč jsou doby, kdy projektory sloužily výlučně jako učební pomůcky. Na tabuli nám promítali hromady pouček, příkladů, ale i nenáviděné domácí úkoly. Moderní projektory, se kterými se můžeme setkat na tuzemských a zahraničních trzích, se spíše než do školních učeben již na první pohled hodí zejména do kanceláří, zasedacích místností nebo obývacích pokojů či ložnic. Výhody těchto projektorů jsou více, než zajímavé a jejich design vskutku nadčasový. Proč utrácet za předražené lístky v kinosálech, když máte možnost proměnit v domácí kino svůj vlastní byt?

Prvotní investice se vám mnohonásobně vrátí

Mnoho z vás jistě namítne, že pořízení nového projektoru nepatří mezi nejlevnější záležitosti. Pokud se však pro tento krok rozhodnete, věříme, že jej nebudete litovat. Audiovizuální zážitek ze sledování oblíbeného filmu, prohlížení rodinných fotografií nebo hraní akční střílečky je jednoduše dokonalý po všech směrech. Na výrobu domácích projektorů se zaměřují takoví giganti, mezi které patří například společnost BenQ nebo SONY. Pozadu ovšem nezůstává ani známý výrobce tiskáren a jejich příslušenství – firma EPSON, která se nově vrhla také na moderní projektory pro domácnosti a kancelářské prostory.

Srdce celého projektoru: lampa

Co tvoří srdce celého projektoru? Neodmyslitelně jeho lampa! A právě lampě EPSON, potažmo její kvalitě, jsou věnovány následující řádky. Výdrž lamp této značky se pohybuje v řádech 3000 – 6000 provozních hodin. U vyšší hranice je ovšem počítáno s tzv. ECO režimem, u kterého můžete pozorovat nižší svítivost a ostrost obrazu. Při takto dlouhé životnosti je velmi pravděpodobné, že dříve vyměníte samotný projektor za novější model, než jeho lampu za náhradní. Navíc výrobce EPSON poskytuje na tyto lampy tříletou záruku nebo záruku perfektní svítivosti v délce 3000 provozních hodin, z čehož lze vyvozovat, že tyto lampy patří k naprosté špičce a jejich kvalita je jednoduše neoddiskutovatelná.

Autor: Gábina

Gábina
Jmenuji se Gabriela Kortová, narozena jsem ve znamení lva. Mezi moje koníčky patří psaní, kreativní činnost, sport. Jsem partnerka, maminka, teta, dcera, sestra, kamarádka, a když to situace vyžaduje, tak herečka. Mám ráda veselé a upřímné lidi.

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top