Láska prochází žaludkem

V dnešním článku, se nebudeme milé dámy věnovat jídlu. Je sice pravda, že pořekadlo „láska prochází žaludkem“pamatují snad ještě naše babičky, ale napadlo vás, že mohlo vzniknout i jinak? Co třeba oblíbené erotické hrátky v kuchyni? Taková žena, která připravuje v kuchyni svému miláčkovi, jen tak na lehko snídani, je zcela jistě k nakousnutí. Je víc než jisté, že sex úzce souvisí s láskou. Ano, samozřejmě nemusí to tak být pokaždé. K sexu, se nemusí nutně pokaždé vázat láska. Ale pravdou zůstává, že sex, který prožíváte se svým partnerem, je zcela odlišný. Je fakt, že vnímání i důležitost sexu, se u opačného pohlaví diametrálně liší. Ale i mezi muži, je možné najít jedince, kteří neprahnou pouze po sexuálním uspokojení. Sex má bezesporu spoustu podob.

Podoby sexu

Může být něžný, bouřlivý, romantický, vášnivý, nespoutaný, tajemný a mnoho dalších. To, že muži nemluví o lásce, neznamená, že ji neumí prožívat. Velmi často se hlavně u mladé populace setkáváme, že muž je skutečně „mužem“pokud má, co nejvíce zářezů na futrech. Pokud by se muž, rozplýval stejně, jako to dělají ženy, připadal by ostatním přinejmenším divný. Ať už v říši zvířat, nebo lidí, muž je ten lámač srdcí, lovec a vůdce. Tady se hodí říci: ten kdo má silnější pozici, má i lepší samici. V první fázi, kdy muž usiluje o ženino srdce a předvádí se i před ostatními, nemůže si dovolit ukázat svoje slabiny. Avšak to, že o svých citech tolik nemluví, neznamená, že je neprožívá. Žena touží po lásce, jako takové avšak muž si svou lásku dokazuje, právě sexem. Sex a láska spolu úzce souvisí. Nelze proto házet všechny muže, do jednoho pytle. Muži netouží po sexu o nic víc, než ženy. I ženy mohou být promiskuitní, chlípné a náruživé. Jsou muži, kteří si moc nepotrpí na slova a svou lásku prokazují různými činy, mezi které může patřit právě i milostný akt. Mohlo by se zdát, že chodíme v začarovaném kruhu.

Potřeby mužů a žen

Muž k sexu potřebuje ženu, zatímco žena potřebuje lásku, dobrou náladu a vhodné místo. Je potřeba si uvědomit drobné odlišnosti v uvažování. Zatímco žena k sexu potřebuje lásku, muž přesně naopak k tomu aby lásku pocítil, potřebuje sex. Muž díky sexu, uvolní svalové napětí, stres a po souloži, pokud ihned neusne, hýří dobrou náladou. Některé ženy, dělají tu chybu, že se milují se svým partnerem, jen z důvodů, aby byl doma klid. Muž, který si jak se řekne (a teď omluvte ten výraz) „nevrzne“ bývá podrážděný a výbušný. Nedošlo totiž u něj k uvolnění napětí a nemohl projevit své „city a lásku“. Spousta žen si sex buď odbude a postupně se jim začne tímto protivit. Což, není dobré. Později mohou přijít na řadu výmluvy typu: bolí mě hlava, jsem unavená, děti ještě nespí apod. Některý muž to zkrátka nevydrží a končí v náručí prostitutky nebo milenky. Jak řešit společnou řeč v sexu?

Komunikace je základ

Nejlepší by bylo, kdyby žádné problémy neexistovaly. Drobné odchylky ve společně sdílené loži, mohou nastat jak na začátku vztahu, tak v době, kdy odeznívá zamilovanost a přichází stereotyp. Jedním z problémů bývá, komunikace na bodu mrazu. Pokud dva lidé spolu neumí hovořit, promítne se do všech oblastí vztahu, včetně sexu. Je důležité hovořit o všem, co vás trápí a jaké změny navrhujete. Pokud je problém někde hlouběji pod povrchem, nestyďte se navštívit sexuologa. Zbavte se studu! Kdyby vás nemiloval, nešel by s vámi do postele už několikrát předtím a v době sexu, je nějaký špíček to poslední, co ho bude zajímat. Muži mají rádi ženy, které jsou upřímné, umí se oddávat rozkoši a nestydí se říci, co se jim líbí. Pokud vás trápí rozdílné potřeby, tak se musí věčně hladový přizpůsobit tomu, co je najezený. Ale, nenechte hladového strádat. Malou svačinku, mu dopřejte. Nemusí jít hned o sex. Uspokojit parterovou touhu se dá vícero způsoby. Pokud se do vašeho vztahu vnese nuda, zkuste ho okořenit a opět platí vynechat stud a komunikovat! Ten druhý vám do hlavy nevleze a nemusí mít tušení, že něco není úplně v pořádku. Pokud se jedná o sexuální absenci z důvodů zdravotních potíží, je potřeba navštívit lékaře. Situaci nikdy nepodceňujte.

Autor: Gábina

Gábina
Jmenuji se Gabriela Kortová, narozena jsem ve znamení lva. Mezi moje koníčky patří psaní, kreativní činnost, sport. Jsem partnerka, maminka, teta, dcera, sestra, kamarádka, a když to situace vyžaduje, tak herečka. Mám ráda veselé a upřímné lidi.

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top