Líbačka naostro

www.dailymail.co.uk

Nedávno jsme vám ukázali líbací video, kde jste mohli vidět líbající se navzájem cizí lidi a jejich rozpačité výrazy. Byl to však podvrh a účinkovali v něm připravení herci. Podstata tohoto videa je úplně stejná, pouze s tím rozdílem, že nyní se jedná skutečně o zcela cizí lidi, kteří se nikdy předtím neviděli. Původní video s názvem „První polibek“ získalo za první týden 62 milionů komentářů. Inspirovat se nechala scenáristka a režisérka Hye Yun Park a natočila nové video pro portál wifey.tv.

V tomto videu si vášnivé polibky vymění 20 zcela cizích osob. A tentokrát to nejsou žádní modelové ani herci. Z videa vám to bude patrně jasné. Někteří jedinci měli skutečně co dělat, aby se k polibku přemluvili. Jiní si to naopak celé vychutnávali od samého začátku až do konce. Nové video je oproti původnímu zajímavé i v tom, že se zde sejdou lidé různých věkových kategorií, typu postavy a národností. Některé momenty zachycují trapnost okamžiku a je vidět, že to některým účinkujícím není vůbec příjemné. Mladší účastníci tohoto „pokusu“ byli méně křečovití a prožívali polibky mnohem otevřeněji a vášnivěji. Toto video jen za první den dosáhlo 90.000 shlédnutí. A jak jste na tom vy? Já osobně jsem nesnášela, když mě jako malé dítě někdo olizoval. Určitě bych do takové soutěže nešla ani ve snu.

Zdroj: www.dailymail.co.uk

 

Autor: Gábina

Gábina
Jmenuji se Gabriela Kortová, narozena jsem ve znamení lva. Mezi moje koníčky patří psaní, kreativní činnost, sport. Jsem partnerka, maminka, teta, dcera, sestra, kamarádka, a když to situace vyžaduje, tak herečka. Mám ráda veselé a upřímné lidi.

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top