Lžou muži proto, že jsou ohleduplní?

muž a žena

 Na toto téma byla napsána i kniha, nesoucí název „Proč muži lžou a ženy pláčou“. Muž si myslí, že musí mít neustále pravdu a vyhýbá se závazkům. Naproti tomu ženy si svou prosazují neustálým pláčem a řeší jednu a tutéž věc stále dokola. Rozdíly mezi muži a ženami existují. Jsou součástí našeho života stejně, jako tomu bylo v době, kdy se Eva poprvé urazila na Adama. Kniha nabízí srozumitelný, humorný leč občas mírně šokující pohled na záhady a rozdílnosti týkající se obou pohlaví.

Milosrdná lež

Z názvu článku vyplývá ponaučení, že pokud muž lže, má pro to dobrý důvod a dělá to pro dobro ostatních. Spousta žen se chytí asi za hlavu a vykřikne, že to není pravda. Muž lže jen proto, že má z toho vlastní prospěch. Zbystřete pozornost. Milosrdné lži jsou používány na všech frontách a jsou v nich trénováni nejen muži, ale i ženy. Přece jen muž je v tomto ohledu lepší! Vědci zjistili, že muž řekne v průměru 1092 lží, zatímco žena pouze 728. Co si budeme „nalhávat“ na otázku, která se týká našich tělesných proporcí, neexistuje jiná odpověď. Zkuste si představit, že by vám váš miláček naservíroval pravdu! Nebo co otázka na jeho bývalé přítelkyně? Ano, měl jsem jich dvacet, ale všechny stály za bzum. Ty jsi prostě ta pravá. Ale víte co, podíváme se společně na vtipné video, kde lze spatřit dvě strany mince.

Fotografie publikována se svolením imagerymajestic Photography / FreeDigitalPhotos.net

Autor: Gábina

Gábina
Jmenuji se Gabriela Kortová, narozena jsem ve znamení lva. Mezi moje koníčky patří psaní, kreativní činnost, sport. Jsem partnerka, maminka, teta, dcera, sestra, kamarádka, a když to situace vyžaduje, tak herečka. Mám ráda veselé a upřímné lidi.

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top