Masáže metodou CISNES

masáž

Dopřejte si zážitek naprostého uvolnění těla i mysli s harmonizující masáží CISNES. Jde o vědomé využití energie pro léčbu a uvolnění v šamanském pojetí. Získáte zpět svou sílu a duševní rovnováhu. U tohoto typu masáží lze najít příčinu problému a odblokovat zátěže. Energie a síla umožní růst vašeho vědomí.

Metoda CISNES může pomoci tam, kde klasická masáž nestačí, kde je potřeba uvolnit zátěže a ošetřit Duši. Masáže vám pomohou s problémy pohybového aparátu, nespavostí, duševními poruchami, uvolňují stres a napětí, odstraňují bolest hlavy, uvolní ztuhlé svalstvo, napomáhají dobré funkci vnitřních orgánů a získáte zcela jiný přístup k životu. Čeká vás blahodárná masáž těla, léčivý dotek, práce s tělem a uvolnění, propojení těla a duše. Masáž je prováděná podle potřeb klienta přímo na míru. Odplaví každodenní stres, který nás neustále obklopuje, starosti se budou zdát menší, dojde k doplnění životní energie a napojení na své vnitřní zdroje. Díky této metodě se můžete vrátit sami k sobě. Tento typ masáže je nezbytnou součástí dnešní uspěchané doby, kdy stres stojí v pozadí různých druhů fyzických a psychických onemocnění. Prováděné techniky pomáhají odvádět napětí z těla, podpoří krevní oběh, lymfatický systém a napomáhají k vylučování toxických látek z organismu. Navrací zpět přirozenou rovnováhu.

Přihlaste se do semináře

Semináře jsou vhodné jak pro pokročilé, tak pro začínající maséry. Během dvou dnů se naučíte čtyři sestavy, které jsou naprostým balzámem pro tělo, mysl i duši. Ve čtyřech krocích přivedete svého klienta k sobě samému. Metodu Cisnes vyučuje šamanka Gabriela Poláčková a terapeutka Jana Herotová. Seminář probíhá ve Studiu Nádražní 19, Praha 5 – Smíchov. Cena za naprostou novinku v České republice, o kterou je už nyní velký zájem, činí 4900 Kč. Datum konání semináře je 26. – 27. 4. 2014 vždy od 9.30-13.30 a od 15.00-19.00 hod. S sebou si stačí vzít dobrou náladu, deku a volné oblečení.

Čtyři základní sestavy pro masáž metodou Cisnes

  • Uvolnění krční páteře a bolesti hlavy;
  • Uvolnění páteře a kloubů;
  • Uvolnění svalů a vnitřních orgánů;
  • Celkové uvolnění, léčba duše a energetického těla.

Pokud se chcete přihlásit na náš seminář, objednejte se dva dny předem telefonicky nebo emailem na GabrielaPolackova@seznam.cz, 60425195, více informací na www.wunjo.wz.cz.
Pro čtenáře magazínu Obdiv.cz jsme získali slevu 500 Kč. Pokud při objednání zmíníte, že jste čtenářem našeho magazínu bude vás seminář stát pouze 4400 korun.

Masáž nemusí být jen plácání těla

Svoje dojmy z první masáže metodou Cisnes mi popsala Lenka Krejčí. „V životě jsem byla pouze jednou, možná dvakrát, na nějaké masáži. Už si ani přesně nevzpomínám, jaký byl název. Prostě jsem přišla, svlékla se do spodního prádla, lehla jsem si a přišel masér. Cítila jsem se křečovitě a masáž mi nebyla příjemná. Na masáži CISNES jsem se naučila hovořit o svých problémech a pocitech. Paní se mě ptala, zda se cítím komfortně a celkově se o mě zajímala. Bylo mi příjemné, že jí na mně záleží. Atmosféra a doteky byly velmi osobní a cílené. Od teď vím, že masáž nespočívá pouze v jakémsi plácání a hmatání těla, ale má mnohem hlubší význam,“ vyprávěla Lenka Krejčí. Cítila prý, jak se vzdaluje realitě. „Uletěla jsem do svých snů a bylo to velmi příjemné. Během dne prožívám v práci dost stresu a pak starosti s dětmi. Najednou mi vše přišlo tak malicherné a nicotné. Ne, že by problémy a stres zmizely. Ale vnímám to úplně jinak a těším se na další skvělou masáž, kde se opět zasním a uvolním tělo i mysl. Mohla bych psát na to téma další dvě stránky, ale nic by vám to neřeklo. To se musí prostě zažít.“ loučila se s námi nadšená Lenka Krejčí. Pokud chcete zažít podobné pocity i vy, neváhejte a zkuste to taky.

Zdroj úvodního obrázku: http://www.spinningarena.cz

Autor: Gábina

Gábina
Jmenuji se Gabriela Kortová, narozena jsem ve znamení lva. Mezi moje koníčky patří psaní, kreativní činnost, sport. Jsem partnerka, maminka, teta, dcera, sestra, kamarádka, a když to situace vyžaduje, tak herečka. Mám ráda veselé a upřímné lidi.

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top