Mluvíme jinými jazyky, aneb čeho si muž nikdy nevšimne

dva

Ženy nenápadně tahají za pomyslné nitky, které vedou k jejich partnerům. To věděli už starověcí myslitelé. Ženy jsou zkrátka kouzelná a chytrá stvoření. Ke každé ženě neodmyslitelně patří snaha, líbit se svému partnerovi a být pro něj, tou jedinou a žádanou. Jsou však věci, kterých si muž absolutně nevšimne, ať děláte, co děláte. A věřte, že to nedělají úmyslně a ani vás proto nemilují méně! Zkrátka už jsou takoví a neberte si to osobně.

Nový svetřík

Máte doma sice už jeden modrý svetr, ale ten co se na vás usmíval z výlohy má jasnější barvu, trochu větší výstřih a hlavně, je nový! Obléknete si ho a proplujete kolem něj. Možná čekáte, že si toho všimne a sklidíte pochvalu, jak vám ta barva sekne, k vašim očím. On se usmívá, ale ani ve snu ho nenapadne, že jde o nový svetr. Nejraději by vás viděl nahou!

Vytrhané obočí a hodina na kosmetice

Rozhodla jste se, že je načase zajít si ke kosmetičce. Vaše pleť už to vyžaduje a obočí máte skoro, jako „Brežněv“. Trávíte hodinu na kosmetice, kde vám udělá všechny možné procedury, vedoucí k vypnuté a svěží pleti, vytrhá vám obočí a dokonce vás krásně nalíčí. Doma se na něj usmíváte a možná čekáte, že si toho všimne. Vrtíte se netrpělivostí a trochu mu pomůžete, všiml sis „lásko“ něčeho nového? Věnuje vám pohled, ale jen letmý, aby mu neunikl gól, sleduje totiž sportovní utkání. Joo, ty máš nový svetřík, hmm tobě to sluší.

Nový melír

Čas od času se stane, že i melír potřebuje osvěžit a oživit. Po nějaké době, jsou znatelné odrosty a už to zkrátka není ono. Zamíříte ke své známé do kadeřnictví a trávíte tam tři hodiny. Samozřejmě do procedury patří i konečná úprava vlasů. Připadáte si najednou víc sebevědomě a sama vidíte, jaká je to změna. Prohlížíte se v zrcadle a dokonce kadeřnice uzná, že vám to minimálně pět let ubralo! Přicházíte domů a miláček vás jde přivítat. Kde jsi tak dlouho? Já už mám hlad, jako vlk. Tady nic není. Co na tom, že jste včera dělali velký nákup. Pokud to nemá rovnou pod nosem, tak prostě není co jíst. Culíte se, pohazujete svou hřívou. A joo, ty ses nalíčila? Viď?

Fotografie publikována se svolením photostock / FreeDigitalPhotos.net

Autor: Gábina

Gábina
Jmenuji se Gabriela Kortová, narozena jsem ve znamení lva. Mezi moje koníčky patří psaní, kreativní činnost, sport. Jsem partnerka, maminka, teta, dcera, sestra, kamarádka, a když to situace vyžaduje, tak herečka. Mám ráda veselé a upřímné lidi.

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top