Nápady na Valentýnské dárky

Valentýn

Valentýn se kvapem blíží a určitě jste již přemýšleli čím obdarovat své bližní. Máme tu pro vás několik tipů jak si tento svátek všech zamilovaných lidí ozvláštnit.

Valentýn pro milovníky adrenalinových sportů

Výborný nápad na pořízení Valentýnského dárku je koupě adrenalinového zážitku. Na výběr jsou neomezené možnosti. Od letu balónem, paraglidingu, bangi dumpingu, zorbingu až po seskok padákem. Rovněž si můžete vyzkoušet lezení po stěně, skálách, slaňování se a jiné dobrodružství. Dokonce se nabízí romantické dobrodružství v podobě výletů na koni, strávit den v lese, na vodě nebo statku. Nevšedních zážitků se nabízí celé moře. Je to výborná příležitost jak věnovat své drahé polovičce skvělý dárek v podobě nezapomenutelného zážitku.

Nabízíme vám nápady na romanticky strávený Valentýn. Pozvěte svou drahou polovičku někam za romantikou. Do Paříže, města lásky. Pokud se vám nechce cestovat daleko, můžete jí vzít do romantické restaurace na večeři. Než se však rozhodnete povečeřet, měli byste absolvovat pivní nebo Římské lázně. Bohatě postačí i vířivka s láhví šampaňského a jahody. Možná dáte přednost romantickému divadelnímu představení, opeře nebo kinu? Rozhodně k romantice patří něžná kytka, polibek a hluboké pohledy do očí. Lásku si lidé mají připomínat stále ale právě Valentýn je vhodnou příležitostí jak dohnat hezké chvíle. Nenechte svou vášeň zevšednět.

Náctiletý valentýn

valentyn4

Valentýnské srdce

Největší skupina, která si oblíbila tento svátek, jsou právě mladí lidé. Vypadá to, že mají nejméně problémů se sháněním dárků. Protože možností se nabízí spousta. Nenechte se však mýlit. I spousta mladých lidí má problém s výběrem toho pravého dárku. Pokud však dáváme nějaké osobě dárek z lásky, je prakticky úplně vše vhodný dárek. Nezapomínejte na přáníčko. Oblíbené jsou stále plyšová srdíčka, medvídci a roztomilí hafani. Také bižuterie, která je finančně dostupná, patřičně romantická a její výběr je široký. Mladí lidé jsou naproti dospělým omezeni pouze na své kapesné. Přesto se dá vybrat spousta krásných dárků. Nemusí to být nutně srdce, ale ze srdce darované. Mladou holku nebo kluka určitě potěší i mimi bonboniéra. Nebo malý parfém. Mýdlíčko, perník cokoliv. Jde o to vzpomenout si a projevit tak svůj cit vůči druhé osobě.

Zralý Valentýn

Přesto, že nejvíce tento svátek slaví mladí lidé i starší si rádi projevují svou náklonnost a je to tak dobře! Dárků, které se dají v tento den věnovat je také celá řada. Od klasického přání, kytky, večeře až po nákladnější dárky jako jsou šperky.  Nebo zájezdy a pobyty v rekreačních zařízeních. Někdo vycestuje i za sluníčkem a romantikou do teplých krajů. Jiný zvolí lázně a relaxaci někde poblíž. Dobrá večeře a návštěva kulturních akcí. Někdo volí netradiční pojetí Valentýna a jiný rád klasiku a něco méně okázalého. Sto lidí a sto chutí. V každém případě nezapomeňte dát vaší polovičce pusu a projevit lásku.

Valentýn v duchu dobrého vína

Milovníci vína nemusí zdlouhavě přemýšlet nad vhodným dárkem pro svou drahou polovičku. Mají v tom jasno. Stačí se jen rozhodnout, zda dáte přednost bílému nebo červenému. Set obsahující dobré kvalitní víno, dvě originální skleničky, vývrtka a aromatická svíčka udělají tu pravou valentýnskou atmosféru. Když k tomu koupíte ještě pukét růží bude to skvělý večer strávený ve dvou. Třeba se někdo z vás rozhodne v tak slavnostní okamžik požádat svou lásku o ruku. Pak by tady ještě přibyl zásnubní prstýnek s bílým kamínkem. A nezapomenutelný Valentýn je na světě, o tom není pochyb.

Čokoládový valentýn

Sladšího Valentýna si už ani neumíme představit. Vhodný jako pro mladé generace tak pro starší. Skvělé pro milovníky čokolády. Přinášíme vám návod, na čokoládový Valentýn. Už jste někdy zkusili čokoládové fondue? Že ne? Tak to máte nejvyšší čas. Fondue se nabízí litinové, keramické nebo nerezové. Skvělý nápad na dárek! Sehnat se dá fondue pro dva ale také pro více osob. Skvělý nápad jak prožít nejsladší večer plný luxusního požitku. Stačí si nakrájet různé ovoce nebo koláčky a můžete namáčet do svůdné a lahodné čokolády a navzájem se krmit. Fantazii se meze nekladou. Můžete si navzájem oči zavázat šátkem a hádat co máte právě v ústech, zda banán s čokoládou, jahodu nebo piškot či něco jiného?

Erotické Valentýnské hry

Kdy jindy vnést trochu pikantního koření do vztahu, než na Valentýna? Darujte svému partnerovi knihu erotických her. Takový dárek se sluší předat v patřičně žhavém oblečku. Kupte si erotické prádlo a překvapte svého partnera. Určitě by něco takového nečekal a bude mile překvapen a snad i mile zaskočen. V knize naleznete spoustu nápadů jak si oživit váš sexuální život a tipy na erotické hrátky. Vnese to do vašeho života více zábavy a tudíž i více sexu. Některé knihy obsahují pouze návody na erotické hry a jiné obsahují i plochu a hrací kameny. Hodíte kostkou, otevřete knihu, zhluboka se nadechněte a hra plná vzrušení může začít. Klidně se můžete odvážit jít ještě dál a pořídit si erotické hračky. Vtipné, nevšední a vzrušující pojetí Valentýna. Ale sex a intimnosti přece patří k lásce.

 

Fotografie jsou publikovány se svolením thanunkorn / FreeDigitalPhotos.net

Autor: Gábina

Gábina
Jmenuji se Gabriela Kortová, narozena jsem ve znamení lva. Mezi moje koníčky patří psaní, kreativní činnost, sport. Jsem partnerka, maminka, teta, dcera, sestra, kamarádka, a když to situace vyžaduje, tak herečka. Mám ráda veselé a upřímné lidi.

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top