Návody na netradiční culíky. Zvládne je každý!

Fotografie publikována se svolením marin / FreeDigitalPhotos.net

Mnoho žen přemýšlí nad tím, jak vytvořit z na první pohled obyčejného a velmi častého účesu, jakým culík rozhodně je, něco netradičního, krásného a něco, co se hodí do společnosti i na párty a nebude to vypadat jednoduše, unyle a příliš obyčejně. Culík nemusí vždy vypadat obyčejně jako cop, který jste spíchla v rychlosti, když jdete vařit, nebo když jdete cvičit. Culík může vypadat elegantně, může vypadat honosně. Na párty nebo na večírku tak mohou všichni žasnout a říkat si, jak jste ve skutečnosti šikovná, že dokážete takto složitý účes vytvořit, nebo že máte čas sedět u kadeřníka, který tento složitý účes vytváří. Nicméně, i když vypadá váš účes na první pohled složitě a důmyslně, ve skutečnosti na něm nic moc práce není, a vy tak budete za hvězdu večera. Následné návody vám vykouzlí culíky, které můžete vzít do společnosti, na večírek či párty, ale také culíky, které zvolte na běžné nošení a přitom nebudete vypadat tuctově.

Jednoduché stažení

myzeny.skV poslední době se stále více a více celebrit na večírcích objevují s jednoduše staženými vlasy do obyčejného culíku. Potřebujete jen lesk ve spreji, kterým si zlehka poprašte své vlasy. Zajistí, že se vaše vlasy budou lesknout a že nikde nebudou neposedné prameny, které vám budou z hlavy vyčnívat. Pak už stačí jednoduše vlasy sčesat a dole stáhnout gumičkou. Pro oživení do vlasů dejte sponu. Pokud máte dostatečně dlouhé vlasy, můžete culík oživit tím, že vlasy sčešete na jeden bok a sepnete gumičkou.

Vlasy okolo tváře

vlasy-in.czŽenský účes tvoří zejména vlasy, které rámují váš obličej. Čím více vlasů okolo obličeje, tím více působíte žensky. Do vlasů si vetřete přípravek, který vám vytvoří větší objem a vysušte je fénem přes kulatý kartáč. Vlasy zčešte ke svému zátylku. Vyhněte se pramenům vepředu, ty chceme nechat volně. Utvoříte tak dojem, že váš culík drží jen silou vůle a vypadá na první pohled velmi nedbale. Z vlasů vytáhněte zespodu malý pramínek, zbytek stáhněte gumičkou. Vytaženým pramínkem obtočte gumičku a tím jí i schováte a vytvoříte dojem klasického a přírodního účesu. Obtočený pramen zespodu připněte sponkou.

Napůl překroucený uzel

Tento účes se hodí do společnosti či na večírek. Vlasy je potřeba mít delší než po ramena, aby účes krásně vyniknul. Jednoduše vlasy sčešte a postup je podobný jako při tvorbě drdolu. Začněte ve střední části hlavy, vlasy tak točte směrem dolů. Jakmile se u kroucení dostáváte k šíji, kroutit můžete přestat. Zbytek vlasů necháte volně splývat. Vlasy připněte kovovou sponkou, ozdobným skřipcem či sponou, to už je na vás. Pro dobré zafixování můžete vlasy přelakovat lakem na vlasy.

Fotografie publikována se svolením marin / FreeDigitalPhotos.net

Autor: Zuzana

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top