Největší hříchy na kráse, kterých se dopouštíme 1.část

Fotografie publikována se svolením stockimages / FreeDigitalPhotos.net

Pro krásu jsou ženy schopné moc věcí, některé ženy dokážou pro krásu udělat téměř cokoliv, nebojí se lehnout si na operační stůl, nechat se řezat a vylepšovat, jen aby zastavily stárnutí, udržely svůj vzhled mladistvý a krásný. Nechávají si do obličeje píchat botox a různé jiné látky, které umrtvují nervy, a tím pádem brání stárnutí. No, určitě nemusíte kvůli kráse podstupovat plastické operace a jiné zákroky, ale určitě můžete sobě a své kráse pomoci. Jenže, možná si to ani neuvědomujeme, děláme to zkrátka a dobře automaticky, ale dopouštíme se velkých chyb na své kráse. Jaké jsou ty největší hříchy, kterých se dopouštíme?

Jíme fastfoody

Říká se, že všechno nezdravé je moc dobré. Což o to, je to pravda (alespoň pro mě), čokoláda, dortíky, smažené pokrmy, chipsy a fastfoody, to nejsou věci, které nám a naší kráse nějak prospívají, ale když ono je to tak dobré. Kvalitní potraviny přispívají nejen k tomu, že naše tělo nepřibírá na váze, ale také k tomu, že pokožka a pleť jsou krásné a vyvážené. Tím, že si dáváte fastfoody na večeři i na oběd, jednoduše vitamíny a minerály nezískáte. Samozřejmě můžete občas zhřešit a něco nezdravého si dát, když si dáte například fastfood, vypijte alespoň dvě sklenice džusu, který vám do těla dodává potřebné vitamíny a minerály, které tělo potřebuje. Snažte se také co nejvíce jíst zdravě a fastfood odsuňte na druhou kolej.

Chodíme spát nalíčené

Vůbec ta největší chyba, kterou můžete své pokožce udělat. Vaše pokožka si večer a v noci musí odpočinout od make-upu. Zbytky make-upu, kožní maz, to vše vytváří povlak, který ucpává póry a tím pádem je vaše pokožka podrážděná, vytvářejí se pupínky, které nechce na své tváři snad žádná žena. Řasenka navíc způsobuje to, že se vaše řasy lámou a jsou více náchylnější k lámání než řasy, které jsou nenalíčené. I když jste unavená a ze všeho nejraději chcete padnout do postele, dejte si minutku a odličte se, vaše pleť vám za to bude vděčná.

Ohnutá záda

I když se to zdá jako nesmysl, ohnutá záda vás dělají celkově menší, smutnější a nespokojenou. Nebudete mít takovou chuť do života, budete se dívat do země. Proto je určitě dobré se vždy podvědomě soustředit na to, abyste své tělo vždy narovnali a chodili rovně. Pomocníky vám mohou být například cvičení jóga, pilates nebo balet.

Bez slunečních brýlí

Sluneční brýle jsou hlavně v létě a ve chvíli, kdy svítí sluníčko, naprostou nezbytností. Mnozí však sluneční brýle jednoduše neustále zapomínají, ztrácí je, nebo je jednoduše nemají rády, tudíž je nenosí. Ovšem sluníčko vám svítí do očí, vy logicky oči mhouříte a z toho se tvoří mimické vrásky. Navíc vám oči mohou slzet z přímého slunce a to také není nic dobrého. Proto je vhodné sluneční brýle používat a vždy na ně myslet. Pupínek ihned mačkáte Pupínky příjemné nejsou, to je jasné. A proto děláme jednu věc a to, že ihned, jak se pupínek objeví, se jej snažíme zlikvidovat, a tudíž jej mačkáme. Důvodem je také to, že si myslíme, že náš pupínek každý uvidí, bude zrát a nebude to vůbec příjemné. Navíc, pupínky mají skvělou vlastnost a objevují se ve chvíli, kdy to nejméně čekáme. Když však pupínek vymáčknete, zůstává vám okolí červené, zarudlé. A do vymáčknutého pupínku se vám může dostat infekce, nebo se po pupínku mohou objevovat jizvy. Nejjednodušší je vzít si korekční tyčinku, pupínek zatřít. Určitě je dobré, když má vaše korekční tyčinka antibakteriální účinky. Pravidelně byste si měli dopřávat také čištění vaší pleti, to také hodně pomůže. Fotografie publikována se svolením stockimages / FreeDigitalPhotos.net

Autor: Zuzana

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top