Nepodceňujte výběr dámských kalhotek!

kalhotky

Výběru kalhotek bychom měly věnovat stejnou péči jako výběru správné podprsenky. Pojďme se společně podívat, na co si při výběru kalhotek dát pozor. Protože, upřímně řečeno, výběru správné podprsenky se věnuje mnohdy více času než výběru kalhotek. Přitom je to rozhodující pro konečný efekt našeho pozadí. Zda přiláká obdivný pohled, nebo spíš odpudí.

Kalhotky podle střihu

V dnešní době existuje nepřeberné množství střihů kalhotek. A vůbec to není jen tak náhodou. Jedna z nejzákeřnějších otázek ohledně vzhledu zadečku, kterou žena položí muži je: „miláčku nemám v tom velký zadek?“ Ať je odpověď jakákoliv, žena nebude nikdy dost spokojená. Víte o tom, že se zadek dělí na tvary rajče, nektarinka, srdíčko či brambora? Pak tedy není divu, že ve světě kalhotek existuje spousta střihů. Široká nabídka kalhotek umožňuje každé ženě a postavě vyniknout právě tak, jak má. Ženy se zadečkem zvaný brambora, volí kalhotky, které opticky zeštíhlí, a naopak ženy s drobným či plochým pozadím volí kalhotky, které opticky tvar upraví.

Ženy s větším zadečkem

V obchodě rozhodně sáhněte po kalhotkách zvaných „brazilky“. Lem těchto kalhotek končí v půli zadečku a tím opticky jednak hezky vymodelují tvar a také zmenší jejich vzhled. Mimo střihu se zaměřte také na barevné provedení. Praktické jsou jednobarevné kombinace nebo alespoň ne příliš velké či výrazné vzory, které přidávají objem. Jak je známo, tmavá barva opticky zmenšuje.

Madla lásky

Madla lásky většinou ještě více umocní zvolená menší velikost kalhotek. Guma se zaryje těsně pod špíčky a ty se pak vypoulí ještě více. Některé ženy z psychických důvodů, aby si nepřipadaly tlusté, v obchodě sáhnou po menší velikosti. To je velká chyba! Pokud se stydíte za svou velikost, nakupujte prádlo raději online nebo na nákupy prádla choďte sama.

Silná stehna

Ženy, které mají silná stehna a dokonce jsou i menší postavy, by se měly vyvarovat kalhotek s nohavičkami. Jednak to stehna opticky ještě více rozšíří a také zkrátí nohy. Další nevhodnou variantou pro ženy plnějších tvarů jsou francouzské kalhotky, pochází paradoxně z Anglie. Svůj název získaly díky Angličankám, které tak pojmenovaly kalhotky volného střihu s nevykrojenou nohavičkou. Kalhotky se původně šily z jemných materiálů a nosily se zásadně pod šaty. Dnes je nosíme pod různé oblečení, a to zejména díky umělým vláknům, která jsou přiléhavá a pružná. Na štíhlých ženách jsou velmi romantické a sexy. Nejlepší variantou pro ženy se silnějšími stehny jsou tanga nebo vykrojené kalhotky.

Retuš bříška

Vypouklé bříško perfektně skryjete pomocí kalhotek s vyšším pasem a stejně dobré řešení vám poskytne i stahovací prádlo. Velmi výborně se tento typ prádla hodí pod šaty či sukni, ale i některé typy kalhot.

Zdroj obrázku: pinterest.com

Autor: Gábina

Gábina
Jmenuji se Gabriela Kortová, narozena jsem ve znamení lva. Mezi moje koníčky patří psaní, kreativní činnost, sport. Jsem partnerka, maminka, teta, dcera, sestra, kamarádka, a když to situace vyžaduje, tak herečka. Mám ráda veselé a upřímné lidi.

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top