Nezavolal vám? Víme, co se za tím může skrývat!

Fotografie publikována se svolením stockimages / FreeDigitalPhotos.net

První schůzka je vždycky tak trošku sázka do loterie. Nikdy úplně přesně nevíte, jak to nakonec celé dopadne, jestli si sednete, jestli si budete mít o čem povídat, jestli mezi vámi přeskočí jiskra a podobně. Líbila jste se mu? Bavil se s vámi dobře? To všechno se vám večer po schůzce honí hlavou. Zavolá vám zítra? Nebo pozítří? Netrpělivě kontrolujete mobilní telefon, raději nikomu nevoláte, nevypínáte telefon, abyste náhodou nepřišvihla jeho zavolání, zvláště pokud se vám líbil a stojíte o další schůzku. Jenže co se nestalo, on pořád nevolá a nevolá, jeden den, dva dny, tři dny, týden. Vrtá vám to logicky hlavou a přemýšlíte, co je špatně, co se mohlo stát.

Vždyť vaše rande bylo skvělé, dobře jste se bavila, smála jste se, povídali jste si. Co se mohlo pokazit? Proč nezavolal? Důvody mohou být opravdu různé, mohl ztratit vaše telefonní číslo (i když to se moc často nestává), mohli mu ukradnout telefon. Jenže, co když jste se na onom rande bavila jen vy? Co když jste dělala něco, co vašemu protějšku nebylo zrovna dvakrát příjemné? Co když jste ho odradila něčím, co jste dělala? Právě to jsou obvykle ty nejčastější důvody, proč se muži po schůzce už neozvou. Vybrali jsme pár důvodů, které přinášíme!

Závislačka na telefonu

Doba mobilních telefonů velmi pokročila. Už z něj není možno jen volat a posílat textové zprávy, ale připojíte se na internet, vyfotíte kvalitní fotku a další a další věci. Mnoho lidí je tak na mobilu skoro pořád, neumí si bez něj představit život, zkrátka závisláci. Během schůzky jste tak několikrát zkontrolovala všechny sociální sítě, e-maily, jestli přátelé něco nepřidali, kde se co děje a podobně. Jestli to uděláte několikrát za večer, jen tak během řeči, není se čemu divit, že se pak už neozve. Má pocit, že je pro vás důležitější mobilní telefon, než on, zvláště ve chvíli, kdy vám něco vypráví, a vy začnete ťukat do mobilu.

Společensky se unavíte

První schůzka je povětšinou velký nápor na psychiku a nervy, takže i ti nejvíce ukecaní jedinci obvykle ztichnou. Jste nervózní, nevíte o čem se bavit, jak mluvit, co říkat. Je to zcela běžné, proto když máte možnost, objednáte si dvě deci červeného nebo oblíbený koktejl s alkoholem. Alkohol, jak známo, rozvazuje jazyk, a tak začnete být jistější a můžete si směle začít povídat, už nebudete řešit co říct, jak říct a kdy říct. Jen pozor, abyste si dala opravdu jen dvě deci, nebo jeden koktejl. Když jich budete pít přes míru, opijete se, večer se jednoduše nepovede a vy se ráno probudíte nejen s kocovinou, ale taky s telefonem, kde není zmeškaný hovor ani nepřijatá zpráva.

Stalkerka

Známe to všichni a přiznám se, i já to občas dělám. Když poznám někoho nového, nenápadně si ho okouknu na sociálních sítích, prohlédnu fotky, pročtu si statusy, kamarádka tomu říká sherlockování. Jenže to nijak zvlášť nepřeháníme. Pokud si jej najdete na každé sociální síti, která existuje, všude si jej dáte do přátel, olajknete mu všechny fotky, které kdy přidal, všechny statusy a myšlenky, které kdy napsal, není divu, že je ticho po pěšině. Jste až moc urputná a takové urputné stíhačky a stalkerky muži nechtějí.

Kritička kritická

Nikdo nemá rád ty, kteří mají negativní přístup k životu a všechno okolo sebe jen a jen kritizují. Je dobré vyjádřit svůj názor, že se vám nelíbí to či ono, ale všeho s mírou, všeho s mírou. Jakmile se sejdete před restaurací, stěžujete si, že prší, nebo že je příliš horko. Pak si sednete ke stolu, který je nechutně špinavý, pití není dostatečně vychlazené, nebo je naopak přechlazené, pokud si dáte jídlo, tak je to pěkně nechutné, v životě jste nic horšího nejedli a podobně. O čemkoliv se bavíte, na všechno máte negativní názor a zkritizujete to. Neustálou kritikou si ho nezískáte, spíše ho právě odradíte a už se neozve.

Fotografie publikována se svolením stockimages / FreeDigitalPhotos.net

Autor: Zuzana

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top