Nová účinná 4-týdenní kůra proti vráskám

tsekouratoi.gr

Češkám svou čtyřtýdenní proti-vráskovou kůru představila 72- letá Maria Lagrend, která vypadá, jako by včera oslavila čtyřicet. Metoda této francouzské modelky spočívá v netradičních postupech. České ženy ve věku nad 35 let již přestaly užívat nekvalitní kosmetiku velkých firem a přidalo se k Marii. První výsledky je možné zaznamenat již po měsíci užívání této zázračné kůry. Nikdy není pozdě na to, vypadat mladě a přitažlivě v jakémkoliv věku. Kůže se stává jemnou na dotek, je pružnější a hladší. Hluboké vrásky se retušují a ty drobnější téměř zmizí.

V čem spočívá celé tajemství?

Jedná se o mikročásticovou kůru proti vráskám od Lagrend. Jde o jedinou léčbu mikročásticemi, která se aplikuje na kůži. Tradiční krémy nedokážou proniknout hluboko do kůže, jejich molekuly jsou totiž příliš velké. Lagrend Hyaluron Intense Skin Repair for Day obsahuje až 200x menší mikročástice, než jsou kožní póry. Proto tak snáze mohou pronikat až do nejhlubších vrstev pokožky.

Jaký je rozdíl mezi krémem a kůrou?

Klasické krémy většinou nestimulují kůži k produkci kolagenu dostatečně účinně. Pokožku sice dokážou napnout, ale nedělají to pomocí přírodních mechanismů těla. Kůra na 4 týdny mikročásticemi Lagrend Hyaluron Intense Skin Repair for Day stimuluje pokožku k tvorbě vlastního kolagenu. Ve finále si vaše pokožka sama poradí s vráskami, bude pružnější a vypadat přirozeně. Již po prvním užití je pleť napnutá a svěží. Po dvou týdnech je viditelný markantní rozdíl a po měsíci se zredukují hluboké vrásky a ty drobné zcela zmizí. Kůra Marie je doslova průlomem v boji proti vráskám. Odborníci sami tvrdí, že zvítězit nad příznaky stárnutí a vráskami je možné, pokud budeme tělo stimulovat k produkci kolagenu. Avšak vše má své hranice. Největšího efektu omlazení, bez plastické chirurgie lze dosáhnout o maximálně 10 let. Což si myslím milé dámy, že za to stojí! Reklamy sice uvádějí až 20 let, nicméně odborníci se drží spodní hranice. Jedno balení této kůry vyjde na 3450kč.

Zbavit se můžete

  • Vrásek pod očima;
  • Mimických vrásek;
  • Vějířky v koutku očí či
  • Hlubokých vrásek.

Co zlepšíte

  • Výrazně zvýšíte hydrataci pokožky;
  • Snížíte nerovnoměrné zabarvení pokožky;
  • Pružnost a hebkost pokožky.

Zdroj fotografie: tsekouratoi.gr

Autor: Gábina

Gábina
Jmenuji se Gabriela Kortová, narozena jsem ve znamení lva. Mezi moje koníčky patří psaní, kreativní činnost, sport. Jsem partnerka, maminka, teta, dcera, sestra, kamarádka, a když to situace vyžaduje, tak herečka. Mám ráda veselé a upřímné lidi.

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top