Nové účesy pro rok 2014

kadernik

Opět, je na co se těšit. Tento rok nepřináší novinky pouze do světa oblečení či obuvi, ale rovněž do světa trendy účesů. Jedná se o účesy originální, variabilní, kde si každá žena vybere ten svůj. Účesy pro rok 2014 mají své charakteristické znaky. Ať už se jedná o kratší nebo delší vlasy, mají jedno společné. A to je, naprostá přirozenost. Určitě nemám na mysli, abyste nepoužívaly vlasovou kosmetiku, barvičky a pravidelné zastřihování alespoň konečků. Ale účesy pro tento rok by měly být co nejvíc přirozené, lehké a svěží.

Co s ofinou?

U ofiny se toho moc nezmění. Bude se stále nosit buď na stranu, nebo rovně zastřižená. Nevýhodou krátké ofinky zůstává, že se o ni musíte mnohem více starat. Pokud máte ofinu dlouhou a váháte, zda si jí nechat ostříhat, zkuste první clip in ofinu. Takto můžete mít ofinu jednou krátkou a jindy zase dlouhou, aniž byste se museli uchýlit k radikálnímu řešení.

Střihy pro krátké vlasy

V poslední době jsou kratší sestřihy velmi oblíbenou záležitostí. Frčí různé střihy mikáda, rozcuch, kde se nezapomíná na to, aby byly vlasy ve přední části delší. Na první pohled se může zdát, že se příliš nezměnilo, ale důležitou roli, hrají barvy. Oblíbené je vystínované barvení, melíry s přirozeným přechodem z jednoho tónu do druhého a rovněž pořád frčí ombré. Z krátkých vlasů, je například důraz kladen na střih a la Twiggy. Rovněž rebelský účes Miley Cyrus, je v kurzu.

Účesy pro vlasy polodlouhé

Pro polodlouhé vlasy, je pro tento rok opět šmrncovní délka k ramenům, zastřižená podle pravítka a všechny vlasy stejné délky. Ale rovněž stupňované účesy, patří mezi oblíbené. Nebudou chybět ani originální a zajímavé střihy, kdy budou na jedné straně delší. Účesy by měly být lehké, jako by do nich foukl nezbedný vítr.

Účesy pro vlasy dlouhé

Rozpuštěné, rozverné culíky či elegantní a romantický drdol. Fantazii se u dlouhých vlasů meze nekladou. Rovné nebo velké vlny. Z barev vévodí červené odstíny, černá a ombré. Ofina na stranu nebo rovně zastřižená.

Fotografie publikována se svolením marin / FreeDigitalPhotos.net

Autor: Gábina

Gábina
Jmenuji se Gabriela Kortová, narozena jsem ve znamení lva. Mezi moje koníčky patří psaní, kreativní činnost, sport. Jsem partnerka, maminka, teta, dcera, sestra, kamarádka, a když to situace vyžaduje, tak herečka. Mám ráda veselé a upřímné lidi.

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top