Obličej člověka dokáže prozradit mnohé o jeho povaze

obličej

Vrásky, které se postupně vepisují do vaší tváře, neodhalují pouze vaše roky, ale také životní příběh, zkušenosti a povahu. Tvář mladých lidí může být krásná, zajímavá, ale postrádá oduševnělost jako nepopsaný list papíru. Snad trochu podobně působí i obličeje starších, kteří podstoupili plastiku. Další roli hrají výrazné rysy v obličeji, jako je nos, brada, čelo nebo tvar očí. Každá část z naší tváře vystihuje určité vlastnosti. Z obličeje se dají vyčíst jak charakterové vlastnosti, zdravotní potíže, tak i rodinné vztahy. Když se na člověka pozorně zadíváte, můžete na základě těchto poznatků určit, jak bude vypadat zhruba jejich budoucnost. Obličej můžeme rozdělit na tři oblasti. Od vlasové linie po obočí, od obočí nad horní ret a od horního rtu na hranu brady. V první části dominuje čelo, které je znakem inteligence. Dvě až tři vodorovné vrásky na čele jsou podle čínského učení starého 3000 let považovány za indicii štěstí. Široké čelo prozrazuje cílevědomost a přímočarost. Pokud tvář rozdělíte na polovinu, je každá jiná. Levá je více citová, proto je nad srdíčkem a pravá je rozumová.

Vlasový porost do písmene M

Ženy, kterým vytváří vlasový porost na čele písmeno M, jsou považovány za něžné s bohatou fantazií. Muži se stejnou linií bývají kariéristé a jsou velmi chytří. Klasické pánské kouty představují kreativitu, vstřícnost a důkladnost.

Inteligence nejen podle vysokého čela

Důležitou roli hraje i posazení uší a jejich tvar. Mimo vysokého čela, které signalizuje inteligenci, jsou to právě uši, které nám mnoho prozradí. Špičky uší by měli být v rovině s obočím. Pokud jsou uši hodně vysoko, znamená to, že je člověk hodně chytrý.

Muži a ženy s oduševnělým obličejem

Tito lidé, kteří mají krásný a souměrný obličej, nevyvolávají na první dojem žádné emoce. Mimo jejich půvabu se vám mohou zdát nezajímaví. Na pohled druhý zjistíte, že se kolem očí a úst rýsují drobné rýhy, což napovídá něco o jejich veselé a pozitivní nátuře. Tato osoba se velmi často ráda směje a neváhá obdarovat druhé lidi svým širokým úsměvem.

Husté a dlouhé obočí

Symbolizuje energii, vytrvalost a vitalitu. Ovšem jeho poloha nízko nad očima značí netrpělivost. Široké obočí je projevem dostatku energie.

Oči jsou zrcadlem duše

Podle očí lze poznat, zda člověk pociťuje lásku, hněv, nenávist, závist a mnoho dalšího. V oblasti citů jsou na tom nejlépe kulaté oči. Úzké oči naznačují uzavřenost. Hranaté mají ctižádostiví lidé, kteří si jen tak někoho nepustí k tělu. Záleží také na tom, jak daleko jsou oči od sebe. Pokud má někdo oči blízko sebe, značí to zahleděnost jedním směrem. Pokud jsou oči dál od sebe, je to znak širokého záběru. Oči, které mají koutky nahoru, mívají šarmantní lidé, ale ve vztazích nestálí. Spadlé koutky mívají zase lidé, kteří hluboce milují své partnery a ostatní lidé vyhledávají jejich společnost a jsou s nimi rádi.

Co prozrazují vaše rty

Pokud je spodní i horní ret stejně široký, je výdej i příjem citů v rovnováze. Úzký horní ret a spodní širší mají lidé, kteří potřebují více citu a lásky, než jsou schopni dávat. Citová složka u lidí, kteří mají velmi úzké rty, rozhodně není na prvním místě.

Fotografie publikována se svolením David Castillo Dominici Photography / FreeDigitalPhotos.net

Autor: Gábina

Gábina
Jmenuji se Gabriela Kortová, narozena jsem ve znamení lva. Mezi moje koníčky patří psaní, kreativní činnost, sport. Jsem partnerka, maminka, teta, dcera, sestra, kamarádka, a když to situace vyžaduje, tak herečka. Mám ráda veselé a upřímné lidi.

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top