Pánské boxerky jsou křížencem trenek a slipů

pánské boxerky

Spodní prádlo pro muže si zaslouží stejně velkou pozornost, jako dámské spodní prádlo. Je sice pravdou, že mnoho lidí inklinuje k mnohem více přirozenějšímu způsobu a tím je chození naostro. O tom, že muži i ženy chodí naostro, se můžete dočíst ve starším článku zde. Dnes se však zaměříme na muže, a jak si na tom stojí ve světě spodního prádla.

Trenýrky

Nevím, zda má význam vzpomínat slipy, přestože ještě malá část mužů najde pár kousků ve své sbírce, většina zvolila cestu zdravějšího odívání a tím jsou právě trenýrky. Ty poskytují v patřičných místech mnohem větší volnost a proudění vzduchu.  Nejspíš bych se opakovala, když bych zmínila, že slipy zabíjejí spermie a to z důvodů, že se v nich penis i s varlaty tísní a nemluvím o teple, které vzniká v tom miniprostůrku. Trenýrky rozeznáváme s volnou či upnutou nohavičkou a také samotná délka nohavičky je rozdílná. Některé typy trenýrek jsou šité s vsadkou pro pánské nádobíčko a jiné jsou volného střihu. Ty jsou vhodné obzvlášť pro sportovní aktivity, protože nikde nic netahá, neřeže a netlačí. Dnešní nabídka trhu nabízí z oblasti pánského spodního prádla ledacos. Od toho normálního až po různé extrémy. I trenýrky si však nesou sebou své úskalí. Než si muž natáhne a zapne džíny, musí si trenýrky upravit, protože ty mají tendenci se rolovat. A samozřejmě je nutné zvolit stranu, na kterou si své nádobíčko ukládá. V tomto ohledu mohou být řešením boxerky.

Boxerky

pánské boxerky

Moderní muž se nesoustředí pouze na výběr vrchního oblečení, ale i spodního prádla. Jsou pohodlné, stylové. Jenže…boxerky jsou prakticky slipy s nohavičkou. Ale je pravda, že vypadají mnohem lépe než slipy. Dále rozeznáváme trenkoslipy a to jsou vlastně krapet volnější boxerky. Ty už poskytují pohodlí a větší prostor pro pánskou chloubu. A klasické trenky, jsou volného střihu. Nosí je především správní chlapi, aby se jim tam houpaly kulky, jako baňky na vánočním stromečku. Dalo by se tedy říci, že veškerá móda, co se týká pánského prádla, vychází z křížení trenek a slipů.

Autor: Gábina

Gábina
Jmenuji se Gabriela Kortová, narozena jsem ve znamení lva. Mezi moje koníčky patří psaní, kreativní činnost, sport. Jsem partnerka, maminka, teta, dcera, sestra, kamarádka, a když to situace vyžaduje, tak herečka. Mám ráda veselé a upřímné lidi.

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top