Pár mazaných triků na optické prodloužení nohou

triky na prodloužení nohou

Zatímco pár kilogramů se dá pomocí cvičení a vhodného jídelníčku zhubnout, pár centimetrů navíc nám nikdo nepřidá. Naštěstí existují šikovné triky, kterými se dá i malá výška ošálit. Ne každá žena dostala do vínku dlouhé nohy, jako mají některé modelky. V zahraničí sice existují chirurgické zákroky na prodloužení nohou, nicméně taková operace je zcela určitě finančně nákladná a neobejde se bez bolestí. Mnohem lepší variantou je použití mazaných triků, které opticky dokážou přidat pár centimetrů navíc. A nemusíte se bát, že všechny triky spočívají pouze v nošení vysokých podpatků.

Kalhoty a boty v jednom tónu

Pokud si obléknete kalhoty a boty stejné barvy, vytvoříte nepřerušenou linii, která vyvolá iluzi delších nohou. Tento styl nepodléhá žádnému trendu, ročnímu období a podobně. Proto ho můžete využívat v kteroukoliv roční dobu a také k různým příležitostem.

Třpytivé bronzové holeně

Léto nahrává do karet jednomu z fíglu, jak opticky prodloužit nohy. Pokud se chystáte obléci šaty, sukni nebo kraťasy, nezapomeňte si nohy přepudrovat jemným bronzovým práškem v oblasti holení. Samozřejmě, že nemůžete nechat nohy bílé jako sníh a zaměřit se pouze na holeně. Nohy musí být barevně sjednocené.

Vysoký pas

Kalhoty, šortky i sukně se zvýšeným pasem dokážou optické divy. Kalhoty, které sahají do pasu nebo mírně nad, opticky prodlouží a zeštíhlí pas a tím pádem vám to opticky prodlouží i nohy. Vůbec si nemusíte k tomu brát boty na podpatku.

Boty na klínku béžové barvy

Pokud objevíte boty, která budou na klínku a navíc ladit s barvou vaší kůže – budou vypadat přírodně, máte vystaráno. Takto vaše pokožka splyne s botou a opticky se tím pádem prodlouží vaše nohy.

Vysoké podpatky

Starý trik, který nelze považovat nikdy za otřepaný. Ženská nožka na útlém podpatku vypadá sexy a elegantně. Vysoké podpatky vás navíc nutí držet vzpřímenou polohu a celkově budete působit vyšší.

Tipy na závěr

Triků existuje celá řada a mohlo by se pokračovat dál a dál. Na co si však dávat velký pozor, je ohrnování nohavic. Pokud máte dlouhé kalhoty, zahněte je směrem dovnitř, aby ohyb nebyl vidět. To naopak nohy velmi zkracuje a působí to komicky zvlášť u střihů, které jsou ve spodní části volnější. Nejlépe je kalhoty s dlouhou délkou svěřit do rukou švadleny, která vám je zkrátí, pokud si s tím neporadíte sami.

Zdroj obrázku: http://www.idealmagazine.co.uk

Autor: Gábina

Gábina
Jmenuji se Gabriela Kortová, narozena jsem ve znamení lva. Mezi moje koníčky patří psaní, kreativní činnost, sport. Jsem partnerka, maminka, teta, dcera, sestra, kamarádka, a když to situace vyžaduje, tak herečka. Mám ráda veselé a upřímné lidi.

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top