Posilovna je ideálním místem, kde bojovat s přebytečnými kily

Posilovna

Ideální míry 90-60-90 jsou pro mnohé z vás jen pouhým snem. Ačkoli ze všech médií na vás útočí obrázky či reklamy dokonale hubených dívek, jejichž postava je doslova ukázková, vy ne a ne tohoto stavu docílit. Držíte diety a stále nevidíte žádné výsledky? Pak věřte, že existuje mnohem účinnější a zároveň příjemnější řešení. Krásná postava nebyla nadělena do vínku úplně všem, a ačkoli tomu možná nevěříte, i známé osobnosti mučí svá těla v posilovnách a to i několikrát týdně! Zahoďte veškeré předsudky, přestaňte se do nekonečna vymlouvat na nesmyslné důvody a přemluvte se k tomu konečně se sebou něco udělat a začít cvičit!

Když už cvičit, tak pořádně a se vším všudy!

Láká vás návštěva posilovny, kde by se vám konečně podařilo dosáhnout vytoužené postavy? Pak byste měli vědět, že ta dokonalými křivkami a pevným tělem stojí dlouhá a především trnitá cesta. Rozhodně nepočítejte s tím, že výsledky uvidíte již po pár návštěvách a že k vytouženému cíli bohatě stačí, budete-li pravidelně cvičit. Jak jsme si již psali v minulém článku, při cvičení je velmi důležité i stravování. Podceňovat to, co jíte, by se vám totiž nemuselo vyplatit!

I o Vánocích jsou pro vás dveře otevřené!

PosilovnaVíte s jistotou již nyní, že si o nejkrásnějších svátcích v roce pořádně zahřešíte a dopřejete svým chuťovým buňkám neskutečnou rozkoš v podobě cukroví, smažených řízků či obrovské porce bramborového salátu? Pokud vás i na Štědrý den přepadnou výčitky svědomí a zatoužíte si před výbornou večeři dát do těla, posilovna Praha je tu pro vás i v tento den! Ani na Štědrý den před vámi nezavřou dveře a dovolí vám protáhnout vaše těla, díky čemuž získáte pocit, že si večer můžete s klidným srdcem dopřát i ty největší vánoční pochoutky.

Pro bronzové opálení i v zimě!

Zima je pro mnohé z vás nejneoblíbenějším ročním obdobím, kdy venku pořád sněží, nebo jste naopak svědky nevábných plískanic, deště a studených teplot. Možná i vy toužíte po teplu, ale nemůžete si dovolit jen tak si sbalit kufry a odjet za sluníčkem do teplých krajin, zkuste to udělat jinak. Milé dámy – je vaším snem dokonale opálená pokožka i v zimním období? Víte, že do léta ještě několik měsíců zbývá, ale vám se na přirozené opálení nechce tak dlouho čekat? Pak vyzkoušejte solárium Praha, kde vaše tělo zbarví do příjemných odstínů a vy si tak budete i o Vánocích u plotny připadat, jako byste se právě vrátily z dovolené u moře!

Fotografie publikována se svolením Marin, StockimahesPhotography/FreeDigitalPhotos.net

Autor: Nikol Bláhová

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top