Pravidelná tantrická masáž mi přinesla …

nenetus

… delší a intenzivní orgasmus

 

Díky pomalé, pravidelné stimulaci se moje mysl spolu s tělem dokázali spojit a k případům předčasné ejakulace nedochází. Během tantra masáže, díky sebekontrole, mohu dosáhnout několika tělesných orgasmů. V soukromí mi pomohla být lepším milencem pro svou ženu. Tato forma masáže zahrnuje plnou stimulaci všech erotických míst na těle.

 

… možnost být zvídavý

Překonávat sám sebe na denní bázi dnes není nemožné. Jakmile jsem objevil všechny své smysly a jak je ovládat – svět se otevřel novým možnostem. Jsem plný energie, užívám se každý moment, sexuální život se zlepšíl a techniky tantrické masáže využíváme pravidelně i v ložnici.

 

… jak se naučit lépe dýchat

Vždycky jsem byl hodně vystresovaný. Výbuchy vzteku na denním pořádku. Každý vždy hovoří o tom, jak tantra masáž je o sexuálním prožitku. Není to pravidlem. Mě tantrická masáž naučila správně dýchat, těmto technikám se říká pranayamas. Možná se vám to zdá jako nesmysl, ale dýchání je nesmírné důležité. Poznám to právě na situacích, které by mě dříve rozčílily. Dnes se zhluboka nadechnu a život jde dál.

 

… lepší vnímání mého tělo

Více si všímám, co mé tělo potřebuje. Masérka mě naučila jak vnímat mé tělo, jak sledovat jeho řeč i bez mého vědomí. Sebereflexe, kterou mi tantrické masáže přinesli je nevyčíslitelná. K tomu mi pomohla stimaluce mých smyslů a otevření energetických center – čaker.

 

… snížení zdravotních rizik

Díky tantrické masáži nebudu mít vyšší tlak. Také se snižuje riziko dostat rakovinu prostaty. Správná cirkulace krve mi pomáhá předejít problémům s erekcí a zvyšuje kvalitu sexuálního života. Naučila mě relaxovat, předcházím tedy depresím a úzkostem. Pomáhá uvolnit se a díky tomu prožívám pravidelný a klidný spánek. Se zdravým duchem – zdravé tělo.

 

Fotografie publikována se svolením nenetus / FreeDigitalPhotos.net

Autor: admin

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top