Přírodně krásné nehty s P-SHINE

Fotografie publikována se svolením Praisaeng Photography / FreeDigitalPhotos.net

Japonská manikúra P-SHINE je speciální přírodní péče o nehty založená na čistě přírodních látkách. Jedná se o dvoufázovou péči, která se skládá ze speciální pasty a pudru, které se vetřou do povrchu nehtu. Nehty jsou dlouhodobě lesklé, pevné a pružné. Působí rovněž jako prevence proti lámání a třepení nehtů. Po aplikaci P-SHINE vzniká na nehtu glazura, která nejen vyzvedává lesk a vzhled nehtů, ale zároveň vyživuje a chrání. Glazura má pozitivní vliv na udržování přirozených lipidů na povrchu nehtů, nedovoluje jejich vysušování a ulamování. P-SHINE obsahuje mateří kašičku, vitamíny A, E, H, včelí vosk, parafíny, křemičitou hlinku, bentonit a glycerin. V Japonsku tato úprava představuje jednu z nejoblíbenějších technik. Celá procedura zabere zhruba půl hodiny, ale výsledek je více než překvapivý.

Jak na P-SHINE doma

Nejdříve si uděláte vodní lázeň, peeling rukou a pořádně je vysušíte. Nyní je na řadě manikúra, úprava kůžičky, zkrácení nehtů podle toho, jak vám vyhovuje. Teď přejdete na metodu P-SHINE. Papírovým pilníčkem jemně opilujete povrch vašich nehtů. Drsnější zelenou stranou upravíte tvar nehtů a jemnou růžovou vše sjednotíte. Vezmete zelenou leštičku a aplikujete pastu s mateří kašičkou a voskem. Po dokončení nanášení pasty použijete pudrový prášek, který nanášíte růžovým leštítkem. Nanášejte pouze v jednom směru. Po chvíli si všimnete, že se na nehtu tvoří lesklá vrstva, která bude váš nehet chránit a vyživovat. Ve finální fázi vetřete výživový olejíček do kůžičky kolem nehtu. Jednou týdně naneste pudr růžovou leštičkou a jednou za dva až tři týdny zelenou leštičkou. Sady P-SHINE se nabízejí jak v profesionálním provedení do salónů, tak pro domácí použití. Přednosti přípravků jsou jejich nenáročnost, snadná aplikace a dlouhodobý účinek. Pokud máte nehty třepivé, lámavé a hrbolaté, pak je P-SHINE metoda to pravé ořechové právě pro vás.

Fotografie publikována se svolením Praisaeng Photography / FreeDigitalPhotos.net

Autor: Gábina

Gábina
Jmenuji se Gabriela Kortová, narozena jsem ve znamení lva. Mezi moje koníčky patří psaní, kreativní činnost, sport. Jsem partnerka, maminka, teta, dcera, sestra, kamarádka, a když to situace vyžaduje, tak herečka. Mám ráda veselé a upřímné lidi.

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top