Prometheus ovlivněn Vetřelcem

Fanoušci filmů Ridleyho Scotta jistě netrpělivě očekávají zprávy ohledně jeho nového filmu Prometheus, ke kterému by měl být v nejbližší době zveřejněn teaser trailer. Tento film by diváky měl vtáhnout do sci-fi vesmíru a podle dostupných zdrojů bude mít určitou podobnost s filmem Vetřelec z roku 1979.

Podle oficiálních zdrojů má jít o mytologický příběh, ve kterém nbso online casino reviews tým průzkumníků objeví klíč k původu lidské rasy na Zemi. Ten je dovede na vzrušující cestu do nejtemnějších částí vesmíru, kde musí vybojovat hrůzostrašnou bitvu, aby zachránili budoucnost lidské rasy.

Prométheus je jméno řeckého titána, který ukradl Diovi oheň a dal ho lidem. Ten ho za to potrestal tak, že jej připoutal ke skále a nechal orla jíst jeho regenerující se játra každý den, po celou věčnost. Film má být alegorií tohoto příběhu, jelikož prý také obsahuje „vyšší bytost“, která je hrozným způsobem pravidelně trestána kvůli tomu, že ukradla technologii mocnějším bytostem a předala ji lidem. Film by měl mít v českých kinech premiéru 7.6.2012.

 

Autor: Nikol Matejickova

Komentovat

Email nebude publikován. Požadovaná pole jsou označena *

*

Scroll To Top